Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 12.09.2018 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

engin90

New member
Üye
18 Eyl 2018
5
5
3
Öncelikle Sizden Cihazla İlgili Bilgilerimi hatalarımı ve isteklerimi sunmak istiyorum. Sonraki yazılımda umarım benim de tuzum çorbada olur. Bunlar şu şekilde:

1- Cihaz Youtube da bazan rakamlı hatalar veriyor.Videoyu açmıyor
2- Cihaz Youtubdayken bazen donup kalıyor cihazı yeniden başlatmak zorunda kalıyorum sanki zorlanıyor gibi
3- Cihazın kumanda gözü sanki çok güçlü değil önceki next cihazlarıda kullandım kumadan çekimi süperdi. Ama bunda ağzına kadar getirmek gerekiyor kumandayı.
4- Cihaz ip tv de arada sıra Xpanel hatası veriyor. Artık final sürümde bu sorun kalkar umarım
5- Cihazın normal free ip tv bölümüne usb ile kendi m3u dosyamızın attığımızda katogori seçeneği bulunmuyor bu eklenirse gelecek bölümde güzel olur.
6- Free iptv bölümüne bu sene popüler olan şamp ligi için Azerbaycan kanalı CBC SPORT eklenirse çok büyük bir iyilik etmiş olursunuz...
7-Cihaza ping testinden ayrı olarak hız testi bölümü eklenirse güzel olur cihazımıza gelen hızı cihazda test etmiş oluruz.
9-Xpanle bölümünde bazen netimizin yavaş olmasından dolayı kanal donuyor bu doğal lakin cihaz kendisini kitliyor donmaya başlıyor bu düzeltilirse güzel olur
10-Cihaza netflix- blu tv-puhu tv - gibi uygulamalar entegre edilirse güzel olur.
11- Cihazda Wifi adaptor entegrasyon problemi var wifi bulundu diyor ama wifi ağı olmasına rağmen bulmuyor aramada.

Umarız ki gelecek güncellemeler de yazdığım 11 madde de dikkate alınır kolaylıklar dilerim...

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Üstadlar şuan cihaz durup dururken internet bağlantısı yok hatası vermeye başladı sorunun çözümü var mı yoksa genel bir sorun mu

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Next 2000 HD Minix Internet Machina 12.09.2018 Tarihli TEST Yazılımı

Yazılım Notları :

- Xpanel Hatası ve Xpanel Kopma Sorunları ile ilgili ilave Düzeltme Yazılımıdır.
- Yazılım TEST Yazılımıdır. Sadece TEST Edecek TESTER Arkadaşlar Yüklesinler.
- İlgili Uygulamaları Kullanmayanların Yüklemesine Gerek Yoktur.!
- @doktornext'e Teşekkürler.

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
19.09.2018 (bugun gelen) yazilimla minix manchina iptv cok guzel calismakta. Temennimiz performansin bu sekilde devam etmesi. Emegi gecen herkese tesekkurler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...