Neler yeni

Next 2000 HD Minix Internet Machina 23.03.2018 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Next 2000 HD Minix Internet Machina 23.03.2018 Tarihli TEST Yazılımı

YAZILIM NOTLARI:

- IPTV KANAL KAPASİTESİ HER BİR XPANELDE 20.000 KANALA ÇIKARTILDI.
- IPTV & STALKER UYGULAMALARINA FAVORİLENDİRME EKLENDİ.
- FAVORİYE ALMA VE LİSTELERİN GÖRÜNTÜLENME ŞEKLİ : IPTV LİSTE AÇILIR TÜM LİSTE GELDİĞİNDE
LİSTE EKRANINDA İKEN, FAVORİYE ALMAK İSTEDİĞİNİZ KANALIN ÜZERİNE GELİNİP KUMANDADAN * (YILDIZ) TUŞUNA BASARAK FAVORİYE ALMA İŞLEMİ YAPILIR, FAVORİYE EKLENDİĞİ ZAMAN KANAL LİSTESİNDE İLGİLİ KANAL YAZILARININ RENGİ DEĞİŞECEKTİR. FAVORİ KANAL KAPASİTESİ 500 KANALDIR. ÖRNEK OLARAK 18000 KANAL LİSTELİ BİR IPTV LİSTENİZ VAR BU LİSTE ÜZERİNDEN İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERDEN TOPLAM 345 KANAL FAVORİYE ALDINIZ. ARTIK IPTVDEN ÇIKIP HER XPANELE MAVİ TUŞ İLE GELDİĞİNİZDE DİREK OLARAK SİZİN OLUŞTURDUĞUNUZ FAVORİ LİSTESİ KARŞINIZA ÇIKACAKTIR. ESKİ TAM LİSTENİZE GERİ DÖNMEK İÇİN İSE FAVORİLERDEN OLUŞTURDUĞUNUZ LİSTE EKRANINDA İKEN KUMANDADAN FAV TUŞUNA BASARAK ESKİ FULL LİSTEYE GERİ DÖNEBİLİRSİNİZ.
FAVORİ KANALLARININ IPTV SERVER SAHİBİ TARAFINDAN SİLİNMESİ YA DA YER DEĞİŞİKLİKLERİ VEYA KANALIN İSMİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ, KULLANICININ LİSTESİNİN DE DEĞİŞMESİNE NEDEN OLUR.CİHAZ İLE ALAKALI DEĞİLDİR.!
- IPTV SAAT GÖSTERGESİ BARA ALINDI BAR SPEED METRE ŞEKLİ GÖRSEL OLARAK GELİŞTİRİLDİ.
- WIFI BAĞLANTILARDA DNS ALT YAPISI DEĞİŞTİRİLDİ.
- BU YAZILIMDAN SONRA İNTERNET ÜZERİNDEN YAZILIM GÜNCELLEME UYARISI GELDİĞİNDE YAZILIM DEĞİŞİKLİKLERİ TÜRKÇE VE İNGİLİZCE OLARAK GÖRÜNTÜLENEBİLECEK.
- XPANEL BÖLÜMÜNE AUTO SYNC EKLENDİ VE BU UYGULAMA FREE IPTV BÖLÜMÜNDEN AYRILDI.( İNTERNET HIZI DÜŞÜK OLAN KULLANICILAR BU BÖLÜMÜ AÇIK YAPARAK KANAL AÇILMADAN ÖNCE TAMPON BELLEĞİN DOLMASI SAĞLAYARAK
İNTERNET HIZI KAYNAKLI DONMALARI ENGELLEYEBİLİRLER. ÖNEMLİ NOT: AUTO SYNC AÇIK YAPILIRSA IPTV KANAL GEÇİŞLERİ YAVAŞLAYACAKTIR.HIZ SORUNU OLMAYANLAR KAPALI BIRAKSINLAR.)
- YAZILIM TEST YAZILIMIDIR, İLGİLİ UYGULAMALARI TEST ETMEK İSTEYENLER YÜKLESİNLER.
- YAZILIM MÜMKÜN İSE BOOT OLARAK ATILSIN.
- DOKTORNEXT'E TEŞEKKÜRLER.

Ekli dosyalar

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
Emeği geçenlere teşekkürler kapasite ve favori ekleme çok iyi usta yazmamış ben ekleyeyim önceki yazılımda varmıydı hatırlamıyorum xpanelde ayarlara girildiğinde sarı tuşla usbden dosya yükleme eklenmiş denemedim ama muhtemelen xpanel.cfg ekleyebiliyoruz buradan aynı yazılım güncellemeden xpanel.cfg dosyası yüklediğimiz gibi
doktor üstada kapasite ve favori ekleme için tekrardan çook teşekkürler :sapka: :sapka: :sapka:

Son düzenleme:

denizci56

Özel Üye
Özel Üye
Doktor üstadımız olmak üzere,tüm ekibe emek ve paylaşımları için teşekkürler.

kurt47

Member
Üye
Merhaba bunu yüklemek için rar dan çıkarmak gerekiyor mu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
Açılan klasörde Yüklenecek Dosya 2018_03_23_v1681_r1311_2000HD_Test.abs

Yazılımda emeği geçen ; @DoktorNext üstada ve Ekibine ,Yazılımı Forum üyelerimize ulaştıran @Karbon'a ve destekleri için tüm forum arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Kısada olsa ilk izlenimlerim :(Yazılım yüklemeden yedeğimi aldım) Boot modunda yazılımı yükledim ,Fabrika Ayarları TÜMÜNÜ SİL ile cihazı sıfırladım (Acelem olduğu için yedeğimi geri yükledim).Cccam ve Emu ile seyredilen kanallarda ! sıkıntı yaşamadım.Mavi Tuşla ıptv serverları kontrol ettim 1 ücretli 5 uzun süreli olanlarda gezindim özellikle filmlerde (Vod) sıkıntı yok film dizi sporlar ona keza sıkıntısız (Bi IpTv Favoride ahhhh ah ahhh ah bi sayı fazla olsaydı (400) Liste Dışı çabukmu geldi ne belgeseller ve vodlar çokmuş napalım )
Emeğinize sağlık Arkadaşlar.

Son düzenleme:

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
Acaba ben yanlış mı yaptım klasöre olanlar bunlar

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yahu telefonla olmaz o iş pc kullan mümkünse indir rardan şunu çıkartıp 2018_03_23_v1681_r1311_2000HD_Test.abs usb belleğe koy cihaza yükle

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Yazılımda EMEKLERİ geçen başta @DOKTOR üstadım+yazılım ekibindeki tüm kardeşlerimiz ve bizlere ulaştıran @KARBON kardeşime çok TEŞEKKÜRLER...

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
usb kullanıcı bölümü 10000 kapasite 16000 küsürlük dosya attım 10 bini aldı 25000 lik atayım dedim kapasite aşıldı dedi :D
xpanel ayarlardan sarı tuşla xpanel.cfg yükleyebilirsiniz

mpl

Özel Üye
Özel Üye
Valla daha ne olsun bu yazılımda pek çok ihtiyaç duyulan eksiklikler giderilmiş yazılım stabil çalışıyor,emeği geçen tüm arkadaşların eline sağlık..

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
usb kullanıcı bölümü 10000 kapasite 16000 küsürlük dosya attım 10 bini aldı 25000 lik atayım dedim kapasite aşıldı dedi :D
xpanel ayarlardan sarı tuşla xpanel.cfg yükleyebilirsiniz
Kadir'im bakıyorum yazılım gelince cihaza yüklendikçe yükleniyorsun az biraz ara verde cihaz biraz nefes alsın yahuuuu...:haha::hehhe::hopla::wow::cay:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...