Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 23.03.2018 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mmeric

0
Üye
14 Eki 2012
26
38
13
GENEL-UYARI:Sevgili DOSTLARIM yazılan mesajlar üzerinden anlaşıldığı üzere yazılımı sorunsuz yükleyip,ama buna karşı yükleyememe problemi yaşayanlar olduğu görülmektedir.! Az önce sevgili @DOST abim ile bir deneme yaptık kendisinde SÜPERONLİNE a ait bir modem olduğunu öğrenmiş bulunuyorum.Kendisi bir yakınındaki aynı cihazı TTNET ait bir modem üzerinden 1702 ye güncellemiş ama kendi evindeki TÜRCELL-SÜPERONLİNE olduğundan bu işlem aynen yazıldığı üzere güncellemeye başlanınca GEREKSİZ olarak mesaj çıkmış.Çok büyük ihtimalle cihazlarını İNTERNET üzerinden güncelleme yapamayanlardada aynı ISS olabilir,boşverin kendinize dert etmeyin aynı yazılımı yarın muhtemelen @DOKTOR üstadımızdan edinip foruma koyarız diye düşünüyorum...

NOT:Sizlerden ricam YAZILIMI yükleyemeyen arkadaşlarımız ISS-İNTERNET sağlayıcılarınızı yazarsanız iyi olur...

Evet sorun dediğiniz gibi süper online olabilir bende süper online Turkcell modemine sahibim güncelleme gereksiz çıkıyor bilgilendirme için teşekkürler

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Tksg bölümü manüel değilde otomotik olarak daha iyi olmazmi sayın yetkililer .

bende şahsen tkgs li bir cihaz daha önce kullanmadım ve nasıl kullanılacağı hakkında da bir bilgim yok mevcut kanal listemiz bozulmadan değişen kanalları ve frekensları otomatik olarak nasıl yapabiliriz bu sistemle acaba.?

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Doslar yazılılmda 2 konu değişmiş 1.iks 2 türksat3a da ototmatik arama tkgs olmuş bu sistemle tarattığımızda kanal listesi yeniden düzenlemek gerekecek nacizane görebildiklerim bunlar yinede ekmeği geçen herekese teşekkürler ellrine sağlık..

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yeni Güncellemeyi alamayanlar ;

Cihazınızı Yazılım alması için BOOT MODUNDA çalıştırın.

http://www.next.web.tr/showthread.php/16789-Next-2000-HD-Boot-Modunda-Yazılım-Yükleme-(-Açılmayan-Cihazlar-İçin).html

Çalıştırmadan önce Linki gözden geçirin

1

LsRrKi.jpg

2
g4K9Al.jpg

3 sag sol tuşları ile NETWORK seç

D7ZPk3.jpg

4
nyZuRK.jpg

5 Güncellemenin Bitmesini Bekliyoruz.
t0t9NU.jpg

ve güncelleme bitmiş cihazımız açılmıştır.

AmqMqS.jpg

Not: Güncellendikten sonra tek yapmanız gereken
-Kullanıcı ayarlarından isterseniz TKGS kapalı seçerek listenizi kendi istediğiniz zaman degiştirmek yada ESNEK seçerek liste sonuna eklettirip istediğinizi Listeye almak.

Sevgi saygıyla

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Geçen bizim hanımda güncellemiş neler yeni menülere bakma fırsatım olmadı. Forumada verilmemiş detayları henüz..

Bu yazılımda Türksat express tarama kaldırılıp yerine TKGS özelliği gelmiş.Birde sanırım jpeg fotoğraflarla ilgili bir düzenleme yapılmış....

noname34

0
Üye
14 Kas 2013
63
0
6
Merhabalar. Ben İnternetten son yazılımı yükledim. Ancak Bu VOD filmleri göstermiyor bu yüzden eski yazılıma geri döndüm sizdede aynı şey oldumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...