Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 23.03.2018 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

My_44

0
Üye
13 Şub 2018
31
6
8
Malatya
Hocam öncelikle ellerinize sağlık. kanal geçişi sırasında hava durumu eklense güzel olmazmı

My_44

0
Üye
13 Şub 2018
31
6
8
Malatya
Olsa iyi olur ama. Bu arada test yazılımını yükledik online güncelleme gelirse alırmı sorun yaşamaz inşaAllah

Bukır 61

0
Üye
31 Ocak 2017
208
214
43
karadenız
Bu test yazilimda emegi gecen butun ustalara ve formda paylasan karbon ustaya..ve ozellikle bana yardimci olan ERDINÇ ustaya sonsuz tesekkurler...bukır 61..

social

0
Üye
16 May 2012
52
1
8
Arkadaşlar internetten güncelledim ama kullanıcı adı ve şifre girdiğim ip tv bolumu yok oldu, iptvde xpanel kısmı yok direk kullancıı/usb geliyor ilk sıraca

emreak06

0
Üye
9 Eki 2017
13
0
1
Merhaba arkadaşlar yeni güncellemeyi yükledim ip bölümü güzel olmuş aklıma takılan şey var test yazılımı ilerleyen günlerde normal yazılıma döndüğünde bize yine gelecekmi aynı yazılım internet üzerinden.Sonuçta son gelen yazılımın içinde düzeltmeler olacak. test yazılımını silmeye gerek varmı

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,583
57,722
113
izmir çamdibi
2000hd cx cihazına bu yazılımdan sonra birkaç gün sonra gelir diye düşünüyordum galiba yanıldım on gün oldu inşalah en kısa zamanda gelir:sorrow:

xstudio1972

0
Üye
17 Şub 2018
53
10
8
Merhabalar cihazı yeni aldım ama başka marka cihazlar kullandığım için biraz tecrübeliyim yazılım test olduğu için xpanel ile ilgili bir soru sormak istedim.
Kullandığım diğer uydu alıcısında ki bence next daha başarılı xpanel kategorisinde gördüğüm ayrıntıları next hd 2000 machina kadegorilerinde göremiyorum.Bu kategorilerle ilgili düzelme yapılacakmı.
Teşekkürler.

Muzaffer_

0
Üye
4 Nis 2018
7
0
1
Yazılımcı arkadaşlara emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Benim bir önerim & talebim var. Dikkate alırsanız çok memnun olurum. Ben cihazı yeni aldım. İçinde browser olduğunu zannederek aldım. İnternette dolaşırken bazı cihazlarda olduğunu görmüştüm. Bende bu cihazda var zannederek aldım. Ama olmadığını görünce hayal kırıklığına uğradım. Rica etsem test yazılımına browser ekleyebilir misiniz? @Karbon @doktornext üstatlarım bir ilgileneceğiz çok iyi olur.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yazılımcı arkadaşlara emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Benim bir önerim & talebim var. Dikkate alırsanız çok memnun olurum. Ben cihazı yeni aldım. İçinde browser olduğunu zannederek aldım. İnternette dolaşırken bazı cihazlarda olduğunu görmüştüm. Bende bu cihazda var zannederek aldım. Ama olmadığını görünce hayal kırıklığına uğradım. Rica etsem test yazılımına browser ekleyebilir misiniz? @Karbon @doktornext üstatlarım bir ilgileneceğiz çok iyi olur.

Arkadaşım maalesef bu cihazda bu isteğinizin yada dileğinizin olabilmesi HAFIZA nedeni ile İMKANSIZ dır.! Machina 3d serisine ait cihazlardan birinden alsaydınız onlarda vardı.! Ama şu varki browswer öyle umduğunuz gibi hızlı çalışmıyor benden söylemesi...

megamx

0
Üye
5 Nis 2018
5
0
3
arkadaslar iptv katagoriler bolumune girdigimde xpanel secenegi gorunmuyor. direk usb ve sontasinda turkce secenegi geliyor ve devam ediyor. Ama xpanel yok.nasil eklenebilir? yardimci olursaniz sevinirim.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
arkadaslar iptv katagoriler bolumune girdigimde xpanel secenegi gorunmuyor. direk usb ve sontasinda turkce secenegi geliyor ve devam ediyor. Ama xpanel yok.nasil eklenebilir? yardimci olursaniz sevinirim.

tv izlerken direk MAVİ tuşa basıp gir sen IPTV tuşu ile giriş yapmışsın orası usb/kullanıcı ve ülke başlıklarının olduğu bölüm

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Slm

Herkese merhaba benim paylasmak istedigim bursey vardi.simdi bizlee next ailesine girmis kisileriz.bizim teknik bilgilerimiz yoktur ondan dolayi siz ustalardan birseyler ogrenmiye calisiyoruz saygili bir sekilde sorumuzu soruyoruz bizler saygimizi kaybetmeyelim. Siz ustalarda sayginizi ve sevginizi gosterin.tsk ederim .next alesine......

Muzaffer_

0
Üye
4 Nis 2018
7
0
1
Arkadaşım maalesef bu cihazda bu isteğinizin yada dileğinizin olabilmesi HAFIZA nedeni ile İMKANSIZ dır.! Machina 3d serisine ait cihazlardan birinden alsaydınız onlarda vardı.! Ama şu varki browswer öyle umduğunuz gibi hızlı çalışmıyor benden söylemesi...

Yer sorunum olduğundan bu cihazı aldım. Televizyonum duvara montajlı. Yer sorunum olmasaydı parasının üstüne biraz daha ekleyip ikinci el linux tabanlı cihaz alırdım. :(

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
Yazılımda EMEKLERİ geçen başta @DOKTOR üstadım+yazılım ekibindeki tüm kardeşlerimiz ve bizlere ulaştıran @KARBON kardeşime çok TEŞEKKÜRLER...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...