Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

nisan yagmuru

0
Üye
27 Ocak 2016
19
0
1
merhaba

Dün 2000 HD FPA aldım. internete wi-fi yoluyla bağlanıyorum. Free share aktif etmek için anlattığınız gibi yaptım fakat benim ''menüde internet paylaşım yolu'' altında FREE menüsü yok sadece IKS var IKS seçtim kanallar sarı renk oluyor fakat açmıyor. nasıl aktif edeceğim yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler

6XhpZA.jpg

2pE9SK.jpg

z986Rt.jpg

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
merhaba

Dün 2000 HD FPA aldım. internete wi-fi yoluyla bağlanıyorum. Free share aktif etmek için anlattığınız gibi yaptım fakat benim ''menüde internet paylaşım yolu'' altında FREE menüsü yok sadece IKS var IKS seçtim kanallar sarı renk oluyor fakat açmıyor. nasıl aktif edeceğim yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler

6XhpZA.jpg

2pE9SK.jpg

z986Rt.jpg

IKS seçtikten sonra KIRMIZI tuşla hafızaya alıyormusunuz sadece IKS yapmakla iş bitmiyor maalesef birde siz hangi kanalları izlemek istiyorsunuz.? ikamet ettiğiniz yerde çanak kaç tane var.? Cihaz HOTBİRD uydusundan ağırlıklı olarak şifreli kanallarını çözer...

Son düzenleme:

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
IKS seçtikten sonra KIRMIZI tuşla hafızaya alıyormusunuz sadece IKS yapmakla iş bitmiyor maalesef birde siz hangi kanalları izlemek istiyorsunuz sistemde çanak olarak kaç tane var.Cihaz HOTBİRD uydusundan ağırlıklı olarak şifreli kanallarını çözer... [/QUOT

Aldığınız cihaz 2000 HD FTA konuda bahsedilen cihaz 200 HD İNTERNET MACHİNA

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
IKS seçtikten sonra KIRMIZI tuşla hafızaya alıyormusunuz sadece IKS yapmakla iş bitmiyor maalesef birde siz hangi kanalları izlemek istiyorsunuz sistemde çanak olarak kaç tane var.Cihaz HOTBİRD uydusundan ağırlıklı olarak şifreli kanallarını çözer... [/QUOT

Aldığınız cihaz 2000 HD FTA konuda bahsedilen cihaz 200 HD İNTERNET MACHİNA

Fark etmez sevgili kardeşim arkadaşımız ona sorduğum sorulara cevap versin yeter...

Son düzenleme:

tawfikb

0
Üye
12 Ağu 2018
2
0
1
merhaba, (free server) ile herhangi bir sorun var mı? bazen iki veya üç kanal çalışır ve bazen daha fazla kanal çalışır. Ayrıca birçok iptv kanalı düzgün çalışmıyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
merhaba, (free server) ile herhangi bir sorun var mı? bazen iki veya üç kanal çalışır ve bazen daha fazla kanal çalışır. Ayrıca birçok iptv kanalı düzgün çalışmıyor.

Merhabalar bu yazdıklarınız 2 farklı şeydir freeserverde şu sıralar maalesef bir sıkıntı vardır kanalların zaman zaman açılmaması onunla ilgilidir.İkincisi ıp tv bir çok kanaldan kastınız cihazın kendi ıp server desteği ise adı üzerinde FREE olduğu için ilgili linklerin ne kadar süre gideceği belli değildir.! Belki bir saat gider belkide 1 ay ama hepsi o kadar eğer daha ıp izlemek isterseniz sağlam bir ıp server alacaksınız sonra şartlar müsade ederse onları izlersiniz.Yalnız bunu yapmadan önce AŞAĞIDAKİ linki baştan aşağı okuyunuz...

http://www.next.web.tr/showthread.p...Yayını-İzlemek-İçin-Gerekli-Olan-Şartlar.html

tawfikb

0
Üye
12 Ağu 2018
2
0
1
bir soru daha lütfen. Sadece hotbird'im var. astra eklediysem (free server) için daha mı iyi yoksa hotbird ile aynı mıdır?

Orkhan39

0
Üye
7 Tem 2017
16
1
3
Salam arkadawlar. nedense 12460 H 20800 bu kod belgesel kanallar dun gosteririken bu gun gostermiyor. amma sari reng yaniyor . neden admin kardes??????

Son düzenleme:

nisan yagmuru

0
Üye
27 Ocak 2016
19
0
1
IKS seçtikten sonra kırmızı ile kaydediyorum. Sistemde hotbird uydusu için tek canak var. Açması gereken kanallar listede sarı fakat açılmıyor. Sinyal dusuk diye tahmin ettim fakat Şifresiz kanallarda sorun yok.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
IKS seçtikten sonra kırmızı ile kaydediyorum. Sistemde hotbird uydusu için tek canak var. Açması gereken kanallar listede sarı fakat açılmıyor. Sinyal dusuk diye tahmin ettim fakat Şifresiz kanallarda sorun yok.

Nasıl yani.!!! Tek çanak var diyorsunuz bu nasıl olacak peki Türksat ı nasıl izliyorsunuz bu durumda.???

yerebakan

0
Üye
6 Şub 2015
42
1
8
freeshare sürem geçen ay başı bitti. yazlıktan dönünce artık yeni şifre çözüm metodları için desteğini bekliyorum.

social

0
Üye
16 May 2012
52
1
8
arkadaşlar 1 yıllık freshare bitmişti ve yeniden 1 yıllık freeshare satın alıp aktif ettim, ama eskisi gibi değil çok kötü durumda mesela ben polsat kanallarını izliyorum genellikle ama hiç açılmıyor neredeyse

nisan yagmuru

0
Üye
27 Ocak 2016
19
0
1
IKS seçtikten sonra KIRMIZI tuşla hafızaya alıyormusunuz sadece IKS yapmakla iş bitmiyor maalesef birde siz hangi kanalları izlemek istiyorsunuz.? ikamet ettiğiniz yerde çanak kaç tane var.? Cihaz HOTBİRD uydusundan ağırlıklı olarak şifreli kanallarını çözer...

Hala olmadı bir önerisi olan var mı

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
Hala olmadı bir önerisi olan var mı

Benim kendi sistemimi anlatayım uydu alıcısından önce dayzekle (dayzek içini açtım 1 ve 2 uçları bir kablo ile lehim yaparak birleştirdim)1 nolu uca merkezi sistemden gelen kabloyu taktım 4 nolu uca balkondaki (Astra 4A&SES5 uydu) çanaktan gelen kabloyu taktım hiç kablo değiştirmeden seyrediyorum yalnız cihazdan uydu seçimleri A B C D (diseqc) ayarlarını iyi yapacaksın senin istediğin bu şekilse

htozturk

0
Üye
8 Tem 2018
4
1
3
Selamlar. 2000 HD minix kullanıyorum. Bugün bir problem başladı. IKS tanımsız yazıyor. Xpanele girmek istiyorum bağlantı hatası diyor. İnternetim kablolu bağlantı. Youtube, ping normal çalışıyor. Dün hiçbir sorun yoktu. Yaklaşık 2 aydır da hiç sorun yoktu. Bu neden olur?