Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya 2

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Uzun suredir takip ettigim cikmasina yakin amigo plus alip ilk ciktiginda alamadigim amigo plusu satinca sonunda bugun siparisini verdigim merakla bekledigim menusunu cok merak ettigim yegane uydu alici beni de listeye ekleyebilirsiniz.

Cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim kullanıcı listesine eklendiniz...

10ore

0
Üye
8 Haz 2017
3
0
1
Herkese selamlar hayırlı ramazanlar. Bu akşam itibariyle ben de bu uydunun sahiplerinden oldum:)

Gerçekteb övdükleri kadar hızlı ve görüntü kalitesi iyiymiş. Yalnız kendi içindeki ulusal iptv kanalları çok çok yavaş. İzlenmiyor o derece. Abd, avrupa ve diğer iptv kanalları gayet net ve hızlı. Niye olabilir acaba? Bir de benim kendi iptv listem var bunu xtream olarak devamlı güncellenecek şekilde izleme şansım yok mu acaba? Hep usb'deki listenin içindeki sabit kanallarla mı izlemek zorunda kalcam? İptv hizmetini veren vatandaş devamlı güncelliyor kanalları ve ben bu şekilde güncellemeleri takip edemicem.. Ne önerirsiniz ne yapabilirim?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Herkese selamlar hayırlı ramazanlar. Bu akşam itibariyle ben de bu uydunun sahiplerinden oldum:)

Gerçekteb övdükleri kadar hızlı ve görüntü kalitesi iyiymiş. Yalnız kendi içindeki ulusal iptv kanalları çok çok yavaş. İzlenmiyor o derece. Abd, avrupa ve diğer iptv kanalları gayet net ve hızlı. Niye olabilir acaba? Bir de benim kendi iptv listem var bunu xtream olarak devamlı güncellenecek şekilde izleme şansım yok mu acaba? Hep usb'deki listenin içindeki sabit kanallarla mı izlemek zorunda kalcam? İptv hizmetini veren vatandaş devamlı güncelliyor kanalları ve ben bu şekilde güncellemeleri takip edemicem.. Ne önerirsiniz ne yapabilirim?

xpanel var tabi 10 adet bağımsız girilebiliyor ve 4000 kanal kapasitesi var her bölümün nasıl girerim dersen alttaki linki incele resimli detaylı anlatımı var

http://www.next.web.tr/showthread.p...IPTV-İçin-X-Panel-(xtream)-Hesabı-Girmek.html

10ore

0
Üye
8 Haz 2017
3
0
1
xpanel var tabi 10 adet bağımsız girilebiliyor ve 4000 kanal kapasitesi var her bölümün nasıl girerim dersen alttaki linki incele resimli detaylı anlatımı var

Teşekkür ederim. Ulusal kanalları rahat rahat izleyebileceğim bir liste var mı acaba peki?

magic

0
Üye
21 Şub 2015
4
0
1
Iyi aksamlar
Next 2000 hd internet machina satin aldim
Uydudan kanal seyrederken dolby yayin yapan kanallarda goruntu var ses yok
Cozumu bilen varsa lutfen yardim ediniz
Tesekkurler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Iyi aksamlar
Next 2000 hd internet machina satin aldim
Uydudan kanal seyrederken dolby yayin yapan kanallarda goruntu var ses yok
Cozumu bilen varsa lutfen yardim ediniz
Tesekkurler

Öncelikle cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim,yalnız size yardımcı olabilmemiz için bahsettiğiniz yayını nasıl izlediğinizi anlatmanız gerekiyor.!
1.HDMI-kablo ile.?
2.Müzik seti ile.?
3.Tüplü bir tv de bir tarafı pinli-normal diğer tarafı ise Rgb 3 renkli çıkışa sahip bir kablo ile.?

Son düzenleme:

tsuat

0
Üye
31 Ağu 2012
18
6
3
Wifi Aadaptör Mini 7601 Çipsetli OEM Markalı ve Piyasada antenli olarak Hiremco USB Wifi Adaptör - Döner Başlıklı olan var.Bunlardan hangisi iyidir.Bunların her ikiside aynımıdır.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Wifi Aadaptör Mini 7601 Çipsetli OEM Markalı ve Piyasada antenli olarak Hiremco USB Wifi Adaptör - Döner Başlıklı olan var.Bunlardan hangisi iyidir.Bunların her ikiside aynımıdır.

Arkadaşım AŞAĞIDAKİ linkte uyumlu adaptörler sıralanmıştır,hepsi denenmiş ve o şekilde yazılmıştır.Bu listede adı olmayan adaptörleri boşu boşuna yazmayın lütfen kafa karıştırmayın.! Birde sizden ricam bu bölüm kullanıcı alanı bölümüdür bu şekil sorularınızı uygun bölümlere yazmanız çok daha iyi olacaktır.Bu şekilde olunca konular birbirine karışıp kullanıcıları yanıltmaktadırlar...

http://www.next.web.tr/showthread.p...rnet-Machina-ile-uyumlu-wi-fi-adaptörler.html

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
bunu al sorun yaşamazsın
http://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve...gclid=CL7f2qmLzdQCFWUz0wodhT0CRw&gclsrc=aw.ds

bunu kullandığım için tavsiye ettim başka desteklemiyor sınırlı imkanlar mt7601 çipsetli olacak ama siz uygun fiyata bulursanız alabilirsiniz çipset aynı olsun
niye yazma gereği duydum şöyle amigo için nextin wifisi vardı 35 tl ye almıştım arada çıkartıldı takıldı uyarısı veriyordu elden geçirdim kağıt besleme yaptım sorunu ortadan kaldırdım ve yakın zamanda kırıldı bende başka marka wifi 5370 aldım 2 tane wifi 40 tl ye geldi hiç sorun yok gayet stabil öncekinden daha iyi performans aldım diyebilirim karar sizin
amigo için aldığım wifi bu http://urun.gittigidiyor.com/bilgis...on-uydu-uyumlu-laptop-bilgisayar-pc-279998453

Son düzenleme:

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Arkadaşlar benim makine sinyal kesıyor treak sinceved Chelsea beac sinyal 66 33 oluyor

tsuat

0
Üye
31 Ağu 2012
18
6
3
Arkadaşım AŞAĞIDAKİ linkte uyumlu adaptörler sıralanmıştır,hepsi denenmiş ve o şekilde yazılmıştır.Bu listede adı olmayan adaptörleri boşu boşuna yazmayın lütfen kafa karıştırmayın.! Birde sizden ricam bu bölüm kullanıcı alanı bölümüdür bu şekil sorularınızı uygun bölümlere yazmanız çok daha iyi olacaktır.Bu şekilde olunca konular birbirine karışıp kullanıcıları yanıltmaktadırlar...

http://www.next.web.tr/showthread.p...rnet-Machina-ile-uyumlu-wi-fi-adaptörler.html

Bende almayı düşündüğüm için yazdım.Kusura Bakmayın.Tereddütte kaldığım için buraya yazdım.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar benim makine sinyal kesıyor treak sinceved Chelsea beac sinyal 66 33 oluyor

Söz konusu frekans HOTBİRD uydusunun en HASSAS frekansıdır çanak sisteminizde ayarsızlık söz konusu iyice baştan aşağı kontrol ediniz yada ettiriniz.!
Bunun cihazla ilgisinin olabileceğine çok zor ihtimal veriyorum.!

Dost3851

0
Üye
18 Nis 2016
21
31
13
Bende bu cihazı yaklaşık olarak 2 aydır kullanmaktayım. Bu sabah cihazın kumandası işlem yapmıyor. Sabit bir kanalda kaldı ve değişmiyor. aynı makinadan iki tane olduğu için diğerinin kumandası ile de denedim olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bende bu cihazı yaklaşık olarak 2 aydır kullanmaktayım. Bu sabah cihazın kumandası işlem yapmıyor. Sabit bir kanalda kaldı ve değişmiyor. aynı makinadan iki tane olduğu için diğerinin kumandası ile de denedim olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?

1.Kumandanın pillerini kontrol ediniz.!
2.Alıcı gözün cihazdaki giriş yerinin temassızlık yapıp yapmadığına bakınız çıkarıp yeniden takınız.Ayrıca cihazın alıcı gözününün takmış olduğunuz yerden düşmüş olabilir yerinde olup olmadığına nada bakınız.!
3.Yukarda yazmış olduğum maddeleri kontrol ettim ama sorun devam ediyor derseniz büyük ihtimalle alıcı gözün içindeki devre arızalanmış olabilir.BU durumda servis yolu gözükmüş demektir...