Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya 2

1 Eki 2017
28
4
3
Slm arkadaslar ben goruntu kalitesi cok iyi olan ve maclarda asla donmayacak saglam iptv almak istoyorum bu konuda tavsiyesi olan bana ozelden link verebikirmi???? Tsk...

Türkiye şartlarında donmasız iptv şu anki altayapı ile imkansız. İptv nin yapısı gereği çok hızlı bir internet paketiniz bile olsa ufak dalgalanmalarda bile hemen kesintiler meydana geliyor. Ustalar daha iyi bilir ama Tr için şu an en mantıklı sistem ccam vb cardsharing uygulamalarıdır. Çünkü 1 mb internetiniz olsa bile paylaşılan kanallar kesintisiz izlenebilir.

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Slm rkese yorumlari ve dusunceleri icin cok tsk ederim. Ama ne yaziki ccam bitti gibi birsey son gunlerini yasiyor.ve ilerisi icin iotv olacak tabi zamanlada bunlar daha guzel guclu alt yapisyla karsimiza cikacaktir....

1 Eki 2017
28
4
3
Slm rkese yorumlari ve dusunceleri icin cok tsk ederim. Ama ne yaziki ccam bitti gibi birsey son gunlerini yasiyor.ve ilerisi icin iotv olacak tabi zamanlada bunlar daha guzel guclu alt yapisyla karsimiza cikacaktir....

Ben ccam in bittiğini düşünmüyorum. Polonya, Avusturya gibi ülkelerin yayıncıları için çok pahalı olan İrdeto gibi şifreleme sistemlerine geçmedikleri sürece paylaşım her zaman devam eder.

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
benım adımda ordaolması gereklıdır neden yokkı bende bu sayfanın personelınden next machina internet aldım

yenice37

0
Üye
18 Ağu 2018
1
0
1
Selamlar arkadaşlar dün bende next 2000 hd minix internet machina aldım fakat şöyle bir sıkıntım var kablolu bağlantı kurmaya çalışıyorum fakat başarısız bağlantı kuramıyorum bana bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı

razgradlı

0
Özel Üye
1 Nis 2012
186
223
43
istanbul silivri
evet ustalar free iptv'ler basarili ve guzel yanliz goruntu kalitesi yuksek kanallarda dogal olarak donmalar mevcut yanliz rusya kategorisindeki hd muzik kanallari guzel guzel calisiyor birde greek bulgar kategorisindeki bulgar kanallarini dusuk goruntu kalitesinde vermisler aninda baglaniyor uydudan izler gibi en temizi ozel iptv alip bir sene keyfine bakmak be memnunum almayanlara tavsiyemdir herkeze iyi geceler

huso67

0
Üye
29 May 2015
3
0
1
bende hem 2000mini var bıde yeni aldım 2000HD CX İKİSİDE mükemel cihaz herkese alıp kullanmasını tavsiye ederim yazılım desteği on numara kullanmadığım cıhaz kalmadı bugüne kadar 16 değişik marka cıhaz kulan dım bu cihazlarınkadar hızlı açan bir cıhaz görmedim daha hem cccam hem aypi tivide kimseye next cihazdan başka tavsiye etmiyorum bucihazların üstüne cihaz tanımam herkese saygılar

husso

0
Üye
18 Haz 2018
1
0
1
Selamlar arkadaşlar bende next 2000 hd minix internet machina aldım, kullanıp görücez

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
sitenin yeni görüntüsü güzel olmuş elinize saglık

Son düzenleme: