Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Ses Kaymasi

Sabo78

0
Üye
25 Eyl 2016
13
5
3
Selam Moderator Kardesler
Benim bir Next 2000 HD Minix var,cok güzel bir Alet .Görüntüsü Hizliligi süper.
Ama bi problemim var,IPTV Server den bakiyorum ,bazi kanallarda ses kaymasi oluyor.
Serverde bir problem yok ,baska cihaza yüklüyorum ses kayma problemi olmuyor.
Bazi kanala geciyorum 8 ,10 saniyeden sonra bir cazirti oluyur sonra ses kayiyor,yani görüntü ileride ses sonra geliyor.
Bu konuya bir el atarsaniz cok sevinirim.

Saygilar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Selam Moderator Kardesler
Benim bir Next 2000 HD Minix var,cok güzel bir Alet .Görüntüsü Hizliligi süper.
Ama bi problemim var,IPTV Server den bakiyorum ,bazi kanallarda ses kaymasi oluyor.
Serverde bir problem yok ,baska cihaza yüklüyorum ses kayma problemi olmuyor.
Bazi kanala geciyorum 8 ,10 saniyeden sonra bir cazirti oluyur sonra ses kayiyor,yani görüntü ileride ses sonra geliyor.
Bu konuya bir el atarsaniz cok sevinirim.

Saygilar

Bende X panel kullanmaktayım ve bende sunucu hatası dışında herhangi bir sıkıntı yok.! Serverda problem yok diye bir şey olamaz bunu özellikle belirtmek isterim burası Türkiye internetin an be an değiştiği ülkede IP tv için hiç kimse garanti ve sağlam diyemez.!

NOT:Mesaj sayınızı 15 e tamamlayıp buraya o CAZIRTI oluyor sonra ses kayıyor dediğiniz olayın VİDEO sunu koyarsanız iyi olur.Yok ben illede daha çabuk çözüm istiyorum derseniz o halde bana ÖZELDEN ilgili linkleri vereyin ben test etmek isterim.!

Son düzenleme:

mehmetpasa

0
Üye
24 Şub 2017
11
0
1
ses kayma olayı bende vu duo2 cihazda da oluyor bu 1 günde suruyor 1 saat de cihazdan kaynaklı olmaya bılır server kaynaklı bır sorun olma ıhtımalı yüksek
ben duo2 de ızledıgım zaman serverdan kaynaklı dıye düşünüyordum
internet hızı ve aldığınız yer onenlı bu konuda

Sabo78

0
Üye
25 Eyl 2016
13
5
3
Mehmetpasa Bey
Anlayamadim gitti,dediyim gibi baska cihaza ayni server i yükliyorum,o cihazda olmuyor.

mehmetpasa

0
Üye
24 Şub 2017
11
0
1
Mehmetpasa Bey
Anlayamadim gitti,dediyim gibi baska cihaza ayni server i yükliyorum,o cihazda olmuyor.

Sizden bu konu için hesabı istemiştim ama dönüş yapmadınız.! Bu şekilde ancak yazar kalırsınız hesap kontrol edilmeden hiç kimse yardım edemez.!!!

haydar abimin dediğini yap ona göre sonrasına bakalım.
birde 2 cihaz var sende birinde yaparken diğerinde yapmıyor bu cıhazlar arasındaki internet bağlantısını kontrol et kablolu veya kablosuz mu bağlanıyor
ses kaymasını yasadıgın cıhazı çıkar dıger cıhazı bağla aynı yere onda bu sorun olursa internet bağlantında sorun var demektır.
yok onda bu sorun yoksa cihazı kontrol et derım
aklıma bunlar gelıyor