Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 WIFI S Yazılımı hk.

uyduman

New member
Üye
25 Eki 2023
10
3
3
Next 2000 WIFI S yazılımı neden Next 2000 WIFI'dan farklı. 2000 WIFI'ın yazılımını S'e yükleyebilir miyiz? 2000 WIFI'ın yazılımı ve menüleri 2000 S'ten çok daha işlevsel. Lütfen V 1.313 yazılımını mümkünse 2000 Wifi S için uyarlayınız. S yazılımında favori eklemek, kanal sıralamak inanılmaz zor. S daha gelişmiş bir cihaz olmasına rağmen yazılımının 2000 WIFI'dan kötü olması düşündürücü.

Son düzenleme:

uyduman

New member
Üye
25 Eki 2023
10
3
3
Yeni yazılımla birlikte 2000 WIFI S'te 2000 WIFI yazılımını ve aynı yazılım özelliklerini görebilecek miyiz? İlgili kişi cevaplayabilir mi? Teşekkürler

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
843
726
93
Yeni yazılımla birlikte 2000 WIFI S'te 2000 WIFI yazılımını ve aynı yazılım özelliklerini görebilecek miyiz? İlgili kişi cevaplayabilir mi? Teşekkürler

Net bir şekilde söylemem gerekirse; göremeyeceksiniz. İkisi donanım olarak farklı cihazlar.

uyduman

New member
Üye
25 Eki 2023
10
3
3
Net bir şekilde söylemem gerekirse; göremeyeceksiniz. İkisi donanım olarak farklı cihazlar.
Keşke 2000 WIFI alsaydık o zaman. Daha gelişmiş bir uydu alıcısının yazılımı bir önceki modelinden neden daha kötü oluyor? Menülerin Görüntü kalitesi dahi karanlık. Lütfen Next olarak bu yazılıma da grup olarak favoriye ekleme ve grup olarak kanal yerini değiştirmeyi ekleyiniz. Kısacası arayüz değişme imkanı yoksa aynı menüleri (server düzeni vs.) yeni yazılıma da eklemenizi rica ederiz. Teşekkürler

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
843
726
93
Keşke 2000 WIFI alsaydık o zaman. Daha gelişmiş bir uydu alıcısının yazılımı bir önceki modelinden neden daha kötü oluyor? Menülerin Görüntü kalitesi dahi karanlık. Lütfen Next olarak bu yazılıma da grup olarak favoriye ekleme ve grup olarak kanal yerini değiştirmeyi ekleyiniz. Kısacası arayüz değişme imkanı yoksa aynı menüleri (server düzeni vs.) yeni yazılıma da eklemenizi rica ederiz. Teşekkürler

Cihazda toplu taşıma mevcut. Kanal düzenlemede 2 ile kanal taşımayı seçip, yeşil tuş ile istediğiniz kadar kanalı seçip tek seferde toplu taşıma yapabilirsiniz.

uyduman

New member
Üye
25 Eki 2023
10
3
3
Cihazda toplu taşıma mevcut. Kanal düzenlemede 2 ile kanal taşımayı seçip, yeşil tuş ile istediğiniz kadar kanalı seçip tek seferde toplu taşıma yapabilirsiniz.
Geri dönüşünüz için teşekkürler. Toplu olarak favoriye almayı da ekleyebilirseniz çok iyi olur. Dediğim gibi 2000 WIFI'de olan server düzeni gibi kısımlarda yeni yazılıma eklenirse S modeli de anlamlı bir hale gelecektir. Teşekkürler

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
843
726
93
Hocam hepsi mevcut. Videodaki gibi favorilere alabilirsiniz. Server için beklenmesi gerek.
"

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
İkisi farklı cihazlar 2000wifi ali işlemcili, 2000wifi s ise gx işlemcili. Yazılımlar birbirine uymaz. 2000WIFI S Next kanky hd modelinin wifi destekli ve flash kapasitesi arttırılmış modeli gibi düşünün.

uyduman

New member
Üye
25 Eki 2023
10
3
3
İkisi farklı cihazlar 2000wifi ali işlemcili, 2000wifi s ise gx işlemcili. Yazılımlar birbirine uymaz. 2000WIFI S Next kanky hd modelinin wifi destekli ve flash kapasitesi arttırılmış modeli gibi düşünün.
Geri dönüşünüz için teşekkürler. Sizin düzenlediğiniz Hiremco dönüşüm yazılımı S modeline yüklenebilir mi?

uyduman

New member
Üye
25 Eki 2023
10
3
3
Anladım teşekkürler. 8 MB Flaş kapasitesi ile 2000 S yazılımdaki eksiklikler umarım en kısa sürede giderilir. Kolay gelsin

uyduman

New member
Üye
25 Eki 2023
10
3
3
Hocam hepsi mevcut. Videodaki gibi favorilere alabilirsiniz. Server için beklenmesi gerek.
"
Kastettiğim grup halinde kanalları önce seçip sonrasında hepsini Fav1'e atamak aslında. Bu şekilde tek tek favoriye eklemek oldukça fazla zaman alıyor. 2000 WIFI'da bu şekilde olabiliyor.

ducan33

New member
Üye
22 Mar 2024
10
4
3
Cihazı yeni aldım tv ye taktım YouTube açılmıyor, (Youtube apı anahtarı yok) yazıyor..yardım edin

ducan33

New member
Üye
22 Mar 2024
10
4
3
Youtube kids tiktok çalışıyor sadece hava durumu ve youtube çalışmıyor. Sistem bilgisinde sürüm v. 153 gözükor v. 154 çıkmış usb ile yüklemem gerekirmi. Ve interternetten güncelleme yap diyince güncelleme bilgisi alınamadı yazıyor.cihazı yeni aldım şimdi taktım. İade etmeyi düşünüyorum.bekleyeyim mi ozaman kendiliğinden mi düzelecek

Son düzenleme: