Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next amigi cccam sorunu yardim edin lutfen

Hamdican

0
Üye
7 Şub 2015
30
1
8
Belcika
merhaba arkadaslar ben nextin amigo makinasini kullaniyorum cccam servirla proplem astra ve hortbit uydularindaki kanallari aciyor ama 5 dakka arayla sifreli diyip kapaniyor tekrar geri duzeliyor bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar varsa yardimci olurlarsa sevinirim iyi gunler

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
merhaba arkadaslar ben nextin amigo makinasini kullaniyorum cccam servirla proplem astra ve hortbit uydularindaki kanallari aciyor ama 5 dakka arayla sifreli diyip kapaniyor tekrar geri duzeliyor bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar varsa yardimci olurlarsa sevinirim iyi gunler
eger cccam kalıtelı ıse ve nette problemın yoksa cıhaza son yazılımı tekrar yuklemenı tavsıye ederım

chnv

0
Üye
14 Şub 2015
29
0
1
kütahya/simav
bu cccam nedir nasıl aktif oluyor resimli anlatabilirmisiniz ben (next amigo) ıks aktif edip izliyorum bu cccam la izlenebilen kanallar nelerdir bu konuda beni aydınlatabilirmisiniz teşekkürler

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,571
57,655
113
izmir çamdibi
selam aynı cihazı kulanıyoruz free server olduğu için cccam yükleme gereği duymadım
şu andaki cihazımda yüklü olan yazılım 18.05.2015 yazılımı yüklü söz etiğiniz sorunları yaşamıyorum burayı inceleyin

http://www.next.web.tr/konular/4480-next-amigo-internet-ile-cihaza-baglanti-kurma.html?highlight=
harici server ile free serveri aynı anda kulananamsınız zannediyorum hangisini izleyecekseniz menü 7777 yaptıktan sonra ok leyin

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,571
57,655
113
izmir çamdibi
bu cccam nedir nasıl aktif oluyor resimli anlatabilirmisiniz ben (next amigo) ıks aktif edip izliyorum bu cccam la izlenebilen kanallar nelerdir bu konuda beni aydınlatabilirmisiniz teşekkürler
free server ile cccam kanalları arasında çok fazla fark yok tabiki cccam serveri aldığınız yere,inde önemi var örneğin ree server ile hotbirid ve astra uydusundaki free server ile izlenenen kanalları izlersiniz cccam server ile 2 uydu değilde örnek 5 tane uydudaki kanalları izlersiniz bence hotbirid ve astra uydusundaki kanallar yeterli sorunsuz izleniyor
next cihazımdan önce ücretli serverde vardı fakat ben free server varken ücretli server yükletmem en güzeli iptv desteği var yüzlerce aktif iptv linki yükleyeyip izleyebilirsiniz

Son düzenleme:

Hamdican

0
Üye
7 Şub 2015
30
1
8
Belcika
cok tesekkur ederim bilgiler icin 7777 yapinca hangisini aktif etmek cccam servir aktif etmek icin
lazim usta?

Son düzenleme: