Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Amigo Cihazı İlk Aldığım Zamana Nasıl Döndürebilirim? (Fabrika Çıkış Ayarlarına)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thor34

0
Üye
9 Ocak 2016
6
0
1
Selam arkadaşlar,

yaklaşık 2 ay önce next amigo cihazı aldım, bu cihazı İlk Aldığım Zamana Nasıl Döndürebilirim?

Fabrika çıkış ayarlarına, yani telefonlardaki gibi Hard Format olayı gibi böyle birşey mümkün mü?

ayarlar kısmındaki fabrika ayarlarına dön yazan yerden bahsetmiyorum.

cem32

0
Üye
23 Şub 2015
50
18
8
arkadasim fabrika ayarlari sadece senin ayarlarini sifirlar birde kanallari eger yeni yazilim atmissan ondan önceki yazilima gecmez

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Selam arkadaşlar,

yaklaşık 2 ay önce next amigo cihazı aldım, bu cihazı İlk Aldığım Zamana Nasıl Döndürebilirim?

Fabrika çıkış ayarlarına, yani telefonlardaki gibi Hard Format olayı gibi böyle birşey mümkün mü?

ayarlar kısmındaki fabrika ayarlarına dön yazan yerden bahsetmiyorum.

Thor34 Kardeşim http://www.nextyazilim. com /indir/470/0/NEXT_MINIX_HD_AMIGO
adresinde Next Minix HD Amigo 10.12.2014 Yazılımından itibaren Next Minix HD Amigo 23.10.2015 Yazılımına kadar verilen dosyalar mevcuttur.
Muhtemelen sizin cihaz 23.10.2015 tarihlidir.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
dikkatli okuyunuz yazılar. adam senın dedıgın seyden bahsetmedıgını belırtmıs

Sn.Arkadaşım bakınız burası son derece seviyeli bir sitedir Sn.Cafi arkadaşımız yardımcı olmak adına yazmış.Zaten sonraki mesajındada durumun farkına vardığını belirtmiş.Fakat siz sonraki mesajlarınızda uslubunuzu BİRAZ kaçırmışsınız.!!! Hiç bir arkadaşımız BURADA bu şekilde azar işitmek için yazmıyor lütfen bundan sonraki mesajlarınıza DİKKAT ediniz.!!!! Aynı zamanda seviyeyide muhafaza ediniz.!!!

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Konu bilgi almaktan çok, kişisel atışmalara dönüştüğü için kapatılmıştır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...