Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next amigo plus cccam yukleme

monpat01

0
Üye
4 Eyl 2015
7
0
1
arkadaslar next amigo plus var bende elimde cccam hesabim var ben bunu yukleyemiyorum cihaza nasil yuklenir bilen varmi aceba
icindeki cccam zaten yuklu ama ben fransadyim biensporlari acmiyor cccam hesap satin aldim el ile nasil girilir bilgiler yardimci olurmusunuz lutfen acill
des key falan istiyor nedi bilmiyorum

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113

monpat01

0
Üye
4 Eyl 2015
7
0
1
orayi okudum orda icindeki cccam nasil aktif edilecegini soluyor benim sorduguml ise icinde yuklu olan cccamda istedigim kanallar acmiyor mesela astra fransa uydusu cogu kanal acik ama canal + ler biensporlar acmiyor
ben cccam uyeligi satin almistim kendi aldigim hesabi nasil cihaza eklerim diye sormak istedim.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
orayi okudum orda icindeki cccam nasil aktif edilecegini soluyor benim sorduguml ise icinde yuklu olan cccamda istedigim kanallar acmiyor mesela astra fransa uydusu cogu kanal acik ama canal + ler biensporlar acmiyor
ben cccam uyeligi satin almistim kendi aldigim hesabi nasil cihaza eklerim diye sormak istedim.

sezgin2 yazmış 3.mesajda serverinizi girmek için (El ile kendi serverinizi girmek isterseniz de, Menü-Multimedia-Sunucu Ayarlarına geleceksiniz.
)
daha sonra (Daha sonra Server Tipi'ni seçip elinizde bulunan serveri girebilirsiniz.) bu cccam seç demek ve diğer bilgileri girip kaydediceksin des key farklı protokolde senin onunla işin yok

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@monpat01
Aynı cihazdan kullanmıyoruz alttaki dosyayı indirip zipden çıkartın usb yükleyip cihaza atın.
sonuc hakkında konuya dönüş yaparsan sevinirim

görünüm olarak hazırlanan dosya

server yolu CCCAM : ADRES PORT KUL.ADI ŞİFRE 4 -HIDE_DOMAIN

HOP 4 VE -HIDE_DOMAIN ADRES SONUNDA SABİT
---------------------------------------------------------------------------------
##############################################################################################################
CCCAM: flyorbit.ccmproo.com 12000 mmtsphd1514 dfgrg9 4 -HIDE_DOMAIN
CCCAM: BURAYI SİL SENİN SERVERİ YAPIŞTIR 4-HIDE_DOMAIN
CCCAM: { cccam.dyndns.tv } { 7500 } { karbon } { karbon1 } { 4 } -HIDE_DOMAIN örnek bunuda sil

Ekli dosyalar

• cccam.rar
    312 bayt · Görüntüleme: 34
Son düzenleme: