Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT Amigo Plus Donma Sorunu

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Karbon hocam Sizdende bu konuda yardim bekliyorum hangi yazilimi yazdirdiysam her 3,5 dakikada bir donuyor uyduyu aratirken yarim kaliyor kendi icindeki kanallari izlesem bile yinede donuyor ne yapmam lazim yardiminizi bekliyorum hayirli cumalar dilegimle

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Karbon hocam Sizdende bu konuda yardim bekliyorum hangi yazilimi yazdirdiysam her 3,5 dakikada bir donuyor uyduyu aratirken yarim kaliyor kendi icindeki kanallari izlesem bile yinede donuyor ne yapmam lazim yardiminizi bekliyorum hayirli cumalar dilegimle

Cihazınız internete bağlı ise, Ağ'dan güncelleme ile cihazınıza yeni yazılımı yükleyebilirsiniz. Sanirm fabrika ayarlarina vesaireye cok kez donmussunuzdur sizi anliyorum benim 15 sene onceki cihada ayni seyi yapiyordu arkasindan elektirik girisini kapatip aciyordum duzeliyordu ama bu yeni cikan cihazlar biraz daha farkli.
Internet baglantisi yapip yazilim atmismiydiniz, bir deneyin insallah duzelir, gurbetci olupda boyle bir magduriyet karsisinda cihazi degistirme sansida pek olmuyor, 2 yil garantisi var. Ama 60 eroluk cihaz icin 60 euro masraf yapmakda baska bir konu.
Kolay gelsin.