Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next amigoda Uydu Silme.

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
selam arkadaşlar next minik hd amigoda uydu silme menusu varmıdır varsa nasıl? yardımcı olabilirmisiniz.
sevgiler

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,745
113
izmir çamdibi
uydu silme derken cihazdaki uyduyumu yüklü kanallarımı silmek istiyorsunuz kanalları tek tek yeya tümünü birden silebilirsiniz

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,745
113
izmir çamdibi
uydu sil sarı tuşu ok lersen hepsine x işareti koyar exit ok silmek isteyip istemediği ni sorar evet dersen uydudaki tüm kanalları siler

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
tşk.ler cafi sen kanal silmeyi soyluyorsun bense uydu silmeden bahsettim .sadece uydu silmek mesela turksat ve hotbird uyduları var ben hotbordu uydusunu cihazdan silecem nasıl demiştim.
cevabın için tşk.ler.
sevgiler...

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,745
113
izmir çamdibi
uyduyu silemiyoruz uyduyu silmenin ne gibi bir faydası olur örneğin cihazınızda 4 uydulu kanal listesi var astra ve hellassat listenizde görülsün istemiyorsunuz iki uydunun kanalarını tümünü silersiniz sat tuşuna bastığınıda TÜRKSAT ve hotbirid güzükür diherlerin kanalları silindiğinden sadece iki uydu görülür

iptvman

0
Üye
25 Ağu 2016
1
0
1
uyduyu silemiyoruz uyduyu silmenin ne gibi bir faydası olur örneğin cihazınızda 4 uydulu kanal listesi var astra ve hellassat listenizde görülsün istemiyorsunuz iki uydunun kanalarını tümünü silersiniz sat tuşuna bastığınıda TÜRKSAT ve hotbirid güzükür diherlerin kanalları silindiğinden sadece iki uydu görülür

Cafi; öncelikle IPTV konusunda yapmış olduğun programdan dolayı çok çok çok teşekkür ederim. Tüm gece IPTV ile ilgili bilgi aldım sayende program ile birlikte ve başka kaynaktan bulduğum linklerle birlikte 70 küsür spor kanalı ekledim. Buna yerel spor kanalları da dahil. Program ile ilgili bir kaç önerim olabilir dilersen tabi ki... Mesela bir kanalın linki değişti, o düzelt butonu olsa hemen girip düzeltsek daha güzel olabilir. Ayrıca her güncellemeden sonra kaydınız yapılmıştır uyarısı güzel ama seri şekilde liste hazırlarken can sıkıcı olabiliyor. Bunun yanı sıra yeni dosya oluştur dememiz çok sakıncalı yanlışlıkla elimiz değse mevcut verileri sıfırlıyor. Burada mesela bir onay uyarısı olabilir.

Benim buraya yazmamın nedeni ise forumda paylaştığınız bir kanal listesini makinaya yanlışlıkla IPTV linki diye yükledim 3-5 uydunun 3000 küsür kanalı var. Dolayısıyla kurulu düzenim bozuldu. 3000 kanalı tek tek silmekte inanılmaz külfet. Kendi listemi yapabileceğim bir program var mıdır? Herkesin kendine göre bir kanal düzeni var sonuçta en azından kendi listemi yapar o listeyi hep elimin altında saklayabilirim. Böyle bir program mevcut mudur?

Teşekkürler.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,745
113
izmir çamdibi
normal kanal listesinden söz ediyorsanız mavi tuş sil ile istiyorsanız tek tek silebilir veya sarı tuş ile uydudaki tüm kanlları silebilirsiniz bu işlemle cihazınızdaki uydu silinmez sadece uydudaki tüm kanalları tek bir işlemle tümünü silebilirsiniz
ıptv den söz ediyorsanız internetarayüz ile veya usb ile amigoya 250 civarı kanal yükleyebilir aktif olmayanları silebilirsiniz
RQBo2Y.png

Son düzenleme: