Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Black Hd F-Share ile açılan kanallar?

chi_x

0
Üye
10 Eyl 2012
5
0
1
Next Black Hd cihaza takılan ralink ile F-Share'den turksat ve hotbird'teki açılan şifreli kanalların listesini nereden öğrenebiliriz acaba?

National Geographic, Discovery gibi kanallar bu sayede izlenebiliyor mu arkadaşlar?

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Turksatta shareden birşey açılmaz hotbirdden cyfra sky nova bis jsc srg xxx adult yabancı kanallara bakabilirsin

mini

0
Üye
18 Eyl 2012
21
0
1
F share için elimdeki black cihazı pembeyle değiştirme gibi bir imkanım var sizce ralink cihazı mı alayım yoksa pembeyle mi değiştireyim arkadaşlar pembe işimi görür mü wifi biraz uzakta olduğu için sinyal sıkıntısı çeker miyim?

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Direkt kablo ile herzaman daha randımanlı olur share kayıpsız wifilerde bazen problem çıkabiliyor..

sezer

0
Üye
23 Şub 2013
1
0
1
arkadaşlar..bugün minix black hd cihaz aldım..Menü den siruus uydusunu yükledim fakat istediğim kanalları bulamıyorum..bana yardımcı olursanız sevinirim..

halilaz

0
Üye
14 Ocak 2013
12
0
1
tam kanal listesini alabilirmiyiz size zahmet olmazsa birde free share de hd kanalları açıyormu

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
325
166
43
free share dediğiniz bir emu yazılım mı yoksa bildiğimiz ücretli veya ücretsiz server kullanımı mı ? server kullanımı ise server da gelen hangi kartlar varsa ve paylaşımda açıksa izlenebilir !