Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next kanky freeshare aktivasyon yardım

kkartal

New member
Üye
22 Eyl 2018
3
0
1
yeni cihaz aldım babama bir iki belgesel izlesin diye.ama sonuç alamadım key düzenleme aktif görünüyor. softcam güncelledim son yazılım yüklü tanbergler açılmadı, kendi serveri mi deneyim dedim bağlı ama hiçbirşey açmıyor, freeserver nasıl aktif olur bir türlü çözemedim. powervu larda açılmıyormuş . cihaz hiçbir beklentimi karşılamadı. yardım bekliyorum

maviaxlp

Active member
Üye
18 Eyl 2018
114
28
28
Power bu 4 derece doğu,9 derece doğu da, , tangberg 1.9 doğu uydusunda açıyor

hamdin

0
Üye
14 Ara 2015
108
15
18
next 2000 ve next18500 model olsaydi yarimci olurdum genelde next tüm modeleri ilk kurlumda uydu üzer yazılım verlyor kolay gelsi

gokan90

0
Üye
18 Kas 2016
63
13
8
Ustalarımız daha iyi tabiki ama yorum yapacak olursam IKS, freeshare sisteminde şu anlık bir çalışma var sanırım. Bunu yazmamın sebebi bende geçtiğimiz hafta içinde Next 2000 usb aldım, ilk gün IKS bitiş tarihi tarihi olarak tanımsız yazıyordu, iki gün sonra 23 eylül 2018 ertesi gününde 24 eylül 2018 olarak yazdı fakat bu süreler içinde hotbird üzerinde yayın yapan şifreli kanallardan hiçbiri açılmadı. Forumdaki diğer mesajlara da bakarsak zaten çoğu kişide freeshar/IKS kısmı çalışmıyor. Aktif hale gelmesi için biraz beklemek lazım kanımca.

ego37

0
Üye
21 Ağu 2016
122
14
18
Kastamonu
Next kanky hd kırmızı cihaz ,powervu yokmu..tangberg bazen açıyor bazen açmıyor astra 4 var.4.9 derece discovery acmiyir..keyde powrvu yok yardim