Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D 17.09.2013 Tarihli (V4590_r1964) ICB TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
en son test yazılımı

Hayırlı sabahlar, hayırlı cumalar. iki gün önce cihaza son test yazılımını attım. bazı donmalar farkettim kanal geçişlerinde görüntülerin geç geldiğini fark ettim. cihaza tümü deyip Fabrika Ayarlarına döndüm cihaz kendine geldi ama dikkatimi bir şey çekti cihaz açıldığında 0300 yazıyordu ve şimdi 0200 yazıyor bu nedir anlayamadım. bilgilendirirseniz memnun kalırım. Tekrar herhangi bir yazılım yüklemem gerekiyor mu? Şimdiden teşekkür ederim. Hürmetler.
arkadaşım benim inter ile ilgim olmadığından bu son yazılımı yüklemedim.bir önceki yazılım cihazda stabil çalışıyor sanırım en güzel cevabı karbon ustam verecektir saygılar.

Son düzenleme:

rekar

0
Üye
9 Ara 2012
1
0
1
Lutfen cevap

Slm dostum ben turkum' benim bir arkadasim vasr shaklawa belki sende onu taniyorsundur onun adi doktor erbilde// bende bir uydu alicisi var adi 3d makina ' kamerayi 3d makinaya baglayinca iphonedan acamiyorum nasil acabilirim..' heryolu denedim ayarlardan ama acilmiyor.. Nasil acabilirim lutfen yardimm edin. Shaklawadan selam lar tesekkurler,,,

Son düzenleme:

totomehmet

0
Üye
15 Şub 2013
3
0
1
sayın karbon usta ellerinize sağlık çabalarınız için kanal listesini pc den düzenleyip atabileceğimiz bi program olsa + birde enigma 1 ve enigma 2 gibibuketler olsa düzenleyebilsek dahada güzel olur eğer olabilirse kanal düzenlemek daha kolay olur diye düşünüyorum yinede ellerinize ve emeğinize sağlık saygılarla...

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Sayın totomehmet insanlar bu cihazları Linux gibi olmadığı için alıyor kendi sıralamalarını yapabilmek için özellikle seçiyor.
Buket istiyorsanız favori kanal sıralaması yapın.Yanlş cihaz almışsınız haberiniz ola

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...