Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Astra 19.2 RFM HD

gokbel

0
Üye
3 Kas 2016
126
47
28
istanbul
Arkadaşım söz konusu kanalı bırakın free-shareyi hani derlerya en baba server bile AÇMAZ.! Çünkü bu kanal C-SAT platformundan yayın yapmaktadır ancak YASAL-ABONE olanlar izleyebilir...

Selamlar haydar usta,yasal üyelik için bildiğiniz yada forumda abone olabileceğim yer varmı .saygılar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Selamlar haydar usta,yasal üyelik için bildiğiniz yada forumda abone olabileceğim yer varmı .saygılar

Sevgili kardeşim tam olarak bu konuda bir bilgim yok ama ama sanırsam bu iş genelde FRANSA da oluyor galiba.Çünkü adamlar artık kart ve cihaz eşleşmesi yaptıkları için ülkelerinin sınırları içinde olması lazım diye düşünüyorum.Yine bir örnek vereyim benim bazı BULGARİSTAN göçmeni müşterilerim var,ve bunlar oraya gittiklerinde oradaki BULSATCOM şirketinin yetkilendirdiği bayilerden üyelik açtırıp abone oluyorlar.Sonrada buraya gelirken cihazla birlikte eşleşen kartı beraber getiriyorlar.Ve burada izlemeye devam ediyorlar süre bitiminde ise Bulgaristan'a gittiklerinde abonelik süresini uzatıyorlar...

gokbel

0
Üye
3 Kas 2016
126
47
28
istanbul
sanırsam bizim ülkede yok yada biz bilmiyoruz .ip tv abonesi oldum 1 yıllık, tek tane kanal açılmıyor mübalağa yapmıyorum filmler açılıyor hepsi bu neyse sağlıkolsun.