Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner 06.03.2018 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karlux06

0
Üye
1 Nis 2015
17
1
3
Emeği geçen herkezin eline sağlık. Yazılımı yükledim iptv sağlıyıcıma mac adresini gönderdim bana bi adres gönderdi o adresi ipstalkda url ye girince expire date 01.01.1970 yazıyor kanal listesine tıklayıncada no list çıkıyor sizlerde böyle sorun varmı yardımcı olabilirmisiniz?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Emeği geçen herkezin eline sağlık. Yazılımı yükledim iptv sağlıyıcıma mac adresini gönderdim bana bi adres gönderdi o adresi ipstalkda url ye girince expire date 01.01.1970 yazıyor kanal listesine tıklayıncada no list çıkıyor sizlerde böyle sorun varmı yardımcı olabilirmisiniz?

Bende buna benzer bir sorun yaşadım ama server sağlayıcıma defalarca bu konudan bahsedip üstüne düşmesini sağladım.En sonunda olay çözüldü gerçi aynı şey bendede yazıyor ama artık kanallar gelip izlenebiliyor.Sanırım sistemlerde bir sorun var size tavsiyem tekrar tekrar anlatın durumu.Yoksa sistem normal olarak çalışıyor yani...

karlux06

0
Üye
1 Nis 2015
17
1
3

Bende buna benzer bir sorun yaşadım ama server sağlayıcıma defalarca bu konudan bahsedip üstüne düşmesini sağladım.En sonunda olay çözüldü gerçi aynı şey bendede yazıyor ama artık kanallar gelip izlenebiliyor.Sanırım sistemlerde bir sorun var size tavsiyem tekrar tekrar anlatın durumu.Yoksa sistem normal olarak çalışıyor yani...

İlginiz için çok teşekkür ediyorum.Olmadığını söyledim sistemin nasıl çalıştığını sordu sizin açtığınız konudan alıntı yaparak cevap gönderdim benim bilgim bu kadar dedi.Sizin sağlıyıcınız nasıl yaptığı konusunda bilginiz varmı? Haydar usta yazılımı yükledikten sonra türksatta kanal araması yapınca çoğu kanal çıkmıyor frekanstan sinyal alıyorum aratıyorum tek tp olarak kanalı buluyor ama listeye gelmiyor kör otomatik bütün aramaları yaptım özellikle popüler kanallar kanal d vs çıkmıyor.4 seçenek ile fabrika ayarlarına döndüm dediğiniz gibi olmayınca yedeklemeyi yükledim geldi kanallar bu konuda bilginiz varmı?

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
İlginiz için çok teşekkür ediyorum.Olmadığını söyledim sistemin nasıl çalıştığını sordu sizin açtığınız konudan alıntı yaparak cevap gönderdim benim bilgim bu kadar dedi.Sizin sağlıyıcınız nasıl yaptığı konusunda bilginiz varmı? Haydar usta yazılımı yükledikten sonra türksatta kanal araması yapınca çoğu kanal çıkmıyor frekanstan sinyal alıyorum aratıyorum tek tp olarak kanalı buluyor ama listeye gelmiyor kör otomatik bütün aramaları yaptım özellikle popüler kanallar kanal d vs çıkmıyor.4 seçenek ile fabrika ayarlarına döndüm dediğiniz gibi olmayınca yedeklemeyi yükledim geldi kanallar bu konuda bilginiz varmı?

sanırım bir yerlerde bir hata yapıyorsunuz
en kötüsü cihazınızın menüsünden uydu seçenekleri sayfasında iken turksat uydusunu alttaki yeşil tuşla silip hafızalayın daha sonra da kırmızı tuşla tekrar seçip uyduyu kör tarama yapın derim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul

Kısaca özetlemeye çalışayım kardeşim ben neyin nasıl olduğunu bilmem ama bildiğim bu sorun bir şekilde çözüldü.! Nedenide maalesef bu işi yapanların bu hususlarda teknik bilgilerinin bulunmamasıdır.( Bir üst konuma bu iş ya olacak ya olacak yoksa yollar ayrılacak resti her şeyi çözmüş.) Kanal bulunamama olayına gelince bu konuda hangi tuner kullanılacaksa ona göre dayzek swiç ayarları yapılandırılması gerekiyor...

karlux06

0
Üye
1 Nis 2015
17
1
3
Kısaca özetlemeye çalışayım kardeşim ben neyin nasıl olduğunu bilmem ama bildiğim bu sorun bir şekilde çözüldü.! Nedenide maalesef bu işi yapanların bu hususlarda teknik bilgilerinin bulunmamasıdır.( Bir üst konuma bu iş ya olacak ya olacak yoksa yollar ayrılacak resti her şeyi çözmüş.) Kanal bulunamama olayına gelince bu konuda hangi tuner kullanılacaksa ona göre dayzek swiç ayarları yapılandırılması gerekiyor...

Haydar usta sağlayıcıya tekrar mesaj attım farklı link gönderdi yine olmadıda linkte htpp/xxxx.xx 8080/c/ şeklinde sondaki /c kısmını girince fail unkown error veriyor 8080 e kadar yazınca bağlanıyor siz c kısmını ekliyormusunuz girerken?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Haydar usta sağlayıcıya tekrar mesaj attım farklı link gönderdi yine olmadıda linkte htpp/xxxx.xx 8080/c/ şeklinde sondaki /c kısmını girince fail unkown error veriyor 8080 e kadar yazınca bağlanıyor siz c kısmını ekliyormusunuz girerken?

Hayır / bu işaretten sonra C yazılmayacak kardeşim...

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA

bunlar kesinlikle yazılmıyacak ( / ) ( c ) arkadaşım sadece bu yazdıgın
htpp/xxxx.xx
adresin ve 8080 yaz başka hiç birşey yazma ve okeyle hepsi bu kadar listelerin gelir

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
ipStalker nasıl girilir videolu anlatım buyrun izleyin

[video=youtube;bYnBYM7bJIw]https://www.youtube.com/watch?v=bYnBYM7bJIw[/video]

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
bu yazılımda sanki ses olayıda düzelmiş gibi dikkatimden kaçmış
öncekinlerde cihazın (machınanın) ses tuşuyla en başa gelene kadar ses te azalma olmuyordu
ama şimdikinde ses ayarlanmıs daha yarıya gelmeden kısılmaya başlıyor

SENNE

0
Üye
24 Mar 2013
16
1
3
Yazılımda emeği geçen arkadaşların eline sağlık.
Denediğim kadarıyla eksikler

- Xpanel kısmında kısayol tuşlarından sadece m+(.) tuş çalışıyor diğerleri çalışmıyor.
- Wifi bağlantı kısmında kablosuz bir ağa bağlanıp şifreyi kaydediyoruz. Fakat farklı bir kablosuz ağa bağlanıp geçiş yaptığımız zaman tekrardan şifre yazmak zorunda kalıyoruz. Yani önceden kaydedilen şifreyi farklı Wifi ağı seçtiğimde şifreyi hatırlamıyor.

suzun1

0
Üye
9 Ocak 2018
16
0
3
Bu konuda bir daha yazmayacağım ama çatlıyorum.... Yeminle konuşuyorum çift tuner machinamı 30 Ekimde aldım, aynı makınadan kızımada aldım, oğlum baba bana küçük cihaz al ama ne olur senin cihazın özellikleri olan ne varsa onu al dedi, onada iptv.li next küçük cihazdan aldık pahalı olanını, ama benim cihazdan 100 tl daha ucuz. o cihazda ip tv filmleri ileri geri alıyor bizim makina daha kapsamlı ve pahalı ama öyle bir özellik yok forumda yazdım program yazdığını tahmin ettiğim kişiler cevaplandırdı üzerinde çalışıyoruz, olacak vs. mart ayında yeni program çıktı özellik yok, eleştiri hakkımı kullanıyorum uydu cihazları çıktı çıkalı yaklaşık ki 20 senedir yeminle konuşuyorum evime nextten başka cihaz almadım, modası geçen cihazıda elimden çıkartmam antika gibi saklarım, 7-8 tane cihaz oldu, ama ilk defa Next bana göre verdiği bir sözü yerine getirmedi... program işinden anlamam ama çok kapsamlı bir şey olacağını da düşünmüyorum. Sayın yetkili ve bilgili dostlar bir şey istiyoruz iptv.de film ve dizileri ileri geri alma hakkı, ne olur olmuyorsa olmuyor deyin erinmeyeceğim oğluma aldığım cihazdan alacağım NE OLUR SÖYLEYİN.....

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hocam en doğru cevabı size doktor üstad yazabilir 2000 cihazlara yeni yazılımlar verildi verilecek internet machinaya test verildi beklemekteyiz bendede hem sizin cihazdan hemde oğlunuza aldığınız cihazdan var benzer görüksede iki cihaz farklı kulvarda yinede bekliyoruz yeni bir yazılım olabilecek düzeyde olanlarla. [email protected] hocamızın e postası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...