Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner 08.08.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
hocam benim cihazda bahsedilen kanallar açılıyor yalnız sık sık donma ve takılma oluyor. bu sorun sadece benim cihazdamı yoksa genel bir sorun mu ? teşekkürler

bende de aynı durum var açılıyor ama yaklaşık 5 saniye sonra donuyor aynı zamanda ücretli server kullanıyorum onu kapadım durum aynı donuyor , ustanın dediği gibi sonuçta test yazılım bu

--------------------

Bir kac kere indirdim denedim sonunda oldu. Csat paketi aciliyor.
Buradan indirdim http://www.nextyazilim.com/indir/491/1020/NEXT_MACHINA_3D_V5601_YAZILIMI

buradan indirdiğiniz yazılımı yükledikten sonra donma olmuyor mu artık ?

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Machina 3D de ve CSAT/VI NA dan randımanalmak ve donmasız izlemek istiyorsanız;Fabrika ayarları bölümünde 4 bölümün tümünü sil okeyleyin.Cihazınızı ve kanalarınızı yeniden kurun.Biraz zahmet olacak ama değer.Şuan astrada CSAT paketinde yaklaşık 180 kanal var bunların yarısından fazlasını being 1-2-3 sinama kanalları donmasız ve hızlı bir şekilde açıyor.Başta doktorum ve haydar1966 üstada bilgi ve uğraşıları için çok teşekkür ederim.

--------------------

20170818_180133.jpg
[/URL] ]Bunlarda resimler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
son test yazılımını yükledim fakat x panelden tv leri silemiyorum. yöntemi nasıldır acaba ?

iptv bölümüne geldikten sonra menü tuşuna basıp ayarlar kısmını görüp kırmızı tuş ile x panel ayarları kısmına gelin, silmek istediğiniz hesap hangi sırada ise onu seçip YEŞİL tuş delete yazan yere tıklayın, gelen silinecek uyarısını (yazı İngilizce gelir) OK diyerek seçin ve en son kırmızı tuş ile SAVE dediğinizde o hesaptaki liste ve kanallar silinir.

gncfb

0
Machina3D VIPClup
4 Eki 2013
11
1
3
Afyonkarahisar
iptv bölümüne geldikten sonra menü tuşuna basıp ayarlar kısmını görüp kırmızı tuş ile x panel ayarları kısmına gelin, silmek istediğiniz hesap hangi sırada ise onu seçip YEŞİL tuş delete yazan yere tıklayın, gelen silinecek uyarısını (yazı İngilizce gelir) OK diyerek seçin ve en son kırmızı tuş ile SAVE dediğinizde o hesaptaki liste ve kanallar silinir.

Cok tesekkurler ustam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...