Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.344) 01.04.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.344) 01.04.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :
doktor;' Alıntı:
8 ara yazılımı tester alanı altyapı uzadığından veremedim...acil gördüğüm ve görsel ekli son test yazılımını veriyorum DERLENMEMİŞTİR normal kullanıcılar tester raporunu beklesin..

son yazılmdan buyana (ana destekten direkt yüklenen) olan ekler
IPTV BÖLÜMÜNE SIRP VE RUS YAYINLARI(M3U) için kontrol süresi manual eklendi. ıptv bölümünde menü tuşuna basın.menüden yayın max açılış süresini seçin
aile modunda kırmızı tuş ve record tuşu çakışıyordu düzeldi..
rus kullanıcılar için uloz media playere eklendi kayıtta yapabilirsiniz
uzun süreli tv kapatılıp cihaz açık kaldığı durumlarda cihaz otomatik reset yapacak
hızlı aramaya oto diseqc eklendi
ıptv konumunda radyo arkaplan değişirse cihazın radyo modunda kalma sorunu düzeltildi
aile modunda tavşanlar artık kırmızı ve 1234 ilede gelmiyor ...engellendi..
ıptv de rusça vb dillerdeki karakter kaynağı genişletildi
dil seçeneği artırıldı
you tubede hız artırıldı (TELİF korumalı videolar oyNAMAZ CİHAZLA ALAKASI YOK.,HER ÜLKEYE GÖRE DEĞİŞİYOR)
IPTV DEYKEN menü tuşuna basınca gelen menüye media mode eklendi...normal uydu kullanıcıları kesinlikle kullanmasın..
avrupada birçok ülkede uydu yok medya kullanılıyor,yayın olmayıncada ıptv vod vb her exit çıkışında sinyal yok kanal yok
mesajı geliyordu..media mode açık seçilirse cihaz uydu konumunu kapatır..ve otomatik ilk menü m+ menüsü gelir ve menü tuşuda ayarlar için otomatik aktif olur
bu modda aile modu kanal listesinde olduğundan media mode açık seçildiğinde vod ***** kontrol m+ menüsü sol altta gözüküyor kayıt 1234 açılıp kapanır..
bu menüdeki en alttaki max açılış süresi rus ,sırp vb m3u8 linklerde timeout kullanıcıya bırakarak sorunlarda bu değer artırılarak açılmayan birçok kanal artık ok dir.. normalde 30 sn gelir..ortalama budur
free sharede kayıtta donma sorunu giderildi(bazı şiflememe sistemlerinde)
artık https linklerde oynatılıyor bilhassa fransız kanallarında ekleyebilirsiniz
m3u8 oynatımında tüm playerlerde görülen sorunlardan 100/80 daha stabiliz
ıptv güncellem otomatik seçildiğinde cihaz her girişte son listeye bakıyordu bu değişti o gün cihazı ilk açtığınızda kontrol ediyor daha sonra standby a kadar kontrol yok
you tubede txt ile arapça vb dillerdede arama yaptırabilirsiniz
astra için hızlı tarama eklendi..henüz lcn ekide devrede şimdilik kurcalamayın
2 tunerli modelde loop konumunda izleme ve kaydetme limiti artırıldı
bağlantı stabil olmadığında ıptv playerde yayından düşme önlendi,kopsa bile kontrol otomatik bağlatıyor
m3u8 dosyaları (ıptv) t.s format destei 1 den 3 e çıkarıldı
ıptv bölümü ve ana menülerde kılavuz back ve büyük ikonlar ufaklarıyla yenilendi
kırmızı tuş express vod oldu(sat bölümünde)
kanal listesi ekranda epg basarsanız geniş epg(yayında varsa) liste yanınında görüntüleniyor

hız..resim ve ses kalitesi..yavaşlama..vb sadece kullnıcının geçtiği versiyon kanal listesi vb ile ilgilidir..görsel değişiklik olan yazılımlar fabrika ayarı gerektirir bu yüzden herkes yüklemesin..çok bariz bir bug çıkmassa bu yazılımderlenip ara yazılım olarak verilecektir...

emeğe saygı ..bu yazılım nextin yetkili yada kurumsal yazılımı değil,buradaki arkadaşlara özeldir..isteyen yükler isteyen bekler..lütfen saçma yorumlar yapmayın

İNDİR

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yazılımda ve bizlere ulaşmasında EMEKLERİ geçen HERKESE çok TEŞEKKÜRLER...

YAZILIMLA İLGİLİ İLK İZLENİMLERİM:
1.Herşeyden önce belirtmek isterimki bu yazılım cihazda zaman zaman meydana gelen kasmayı ORTADAN KALDIRDI... (Kumandanın tuşlarına basılır basılmaz hemen işlev görmeye başlıyor.)
2.Bu yazılımla gelen EKLERİ test ettim MEDYA PORTALA eklenen RUS (Ulosto) eki gayet iyi çalışıyor.(Her ne kadar kullanmayacak olsamda özellik özelliktir.) Diğerlerini Doktor'um civanımın dediği gibi şimdilik ellemiyorum... Şimdilik bu kadar TEST lere aynen devam.

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Yazılımda ve bizlere ulaşmasında EMEKLERİ geçen HERKESE çok TEŞEKKÜRLER...

YAZILIMLA İLGİLİ İLK İZLENİMLERİM:
1.Herşeyden önce belirtmek isterimki bu yazılım cihazda zaman zaman meydana gelen kasmayı ORTADAN KALDIRDI... (Kumandanın tuşlarına basılır basılmaz hemen işlev görmeye başlıyor.)
2.Bu yazılımla gelen EKLERİ test ettim MEDYA PORTALA eklenen RUS (Ulosto) eki gayet iyi çalışıyor.(Her ne kadar kullanmayacak olsamda özellik özelliktir.) Diğerlerini Doktor'um civanımın dediği gibi şimdilik ellemiyorum... Şimdilik bu kadar TEST lere aynen devam.

Bende beğendim yazılımı testlere devam

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
Tşkler

SAYIN ::::: doktora ve sayın karbona ayrı ayrı tşk eder emeginE saygılarımı sunarım

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Bu yazılımı ben beğendim,özelikle motor ayarları bir önceki yazılıma göre daha iyi olmuş donma yapmıyor.
20150401_230652.jpg
[/url]

Uydu alıcısının kumandasından SAT tuşuna basınca bu resim geliyor,Burada uydu seçiminde,kanal yukarı aşağı tuşlarınla oynadığınızda,soldaki kanal listesinde seçtiğiniz uydunun kanalları göstermesi çok iyi olmuş,iki defa OK tuşuna bastığınızda çanak direk o uyduya gidiyor.

20150401_230717.jpg

20150401_230735.jpg

Bu resimdeki Fast Scannig okeylediğinizde kanalları hızlı tarama bölümü geliyor Auto Diseg on yapıp arattırın.
20150401_230740.jpg

Buradada İnternet Video portalı mükemmel olmuş.
20150401_230814.jpg

20150401_230822.jpg

İptv kanal listeside mükemmel,Kumandada M+ tuşuna basın İPTV okeyleyin SAT tuşuna basıp Gelen bölge dil listesinden istediğiniz ülkeyi seçin ve Sağ alt köşede internetden Güncelle mavi tuşa basın.
Yeni yazılım ile ilgili bir nebze faydalı olduysam ne mutlu,hepinize iyi paylaşımlar.

Son düzenleme:

can_211

0
Üye
5 May 2013
4
0
1
Yazılımda emeği geçenlere çok teşekkürler Yeni gördüm şimdi indiriyorum akşam yüklerim Çok teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...