Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.344) 01.04.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,010
12,242
113
ALMANYA
Haydar abi TRTHD de dil seceneklerin de ingilizce den turkce ye gecereken goruntu de mozayiklen me oluyo ben de konturol edermisin.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar abi TRTHD de dil seceneklerin de ingilizce den turkce ye gecereken goruntu de mozayiklen me oluyo ben de konturol edermisin.

Sevgili kardeşim evet baktım aynen yazmış olduğun gibi durum...Dil seçeneğinde seçim yaparken anlık mozaikleşme meydana geliyor.Sanırım buda bir yazılımsal bug ve bu durumuda DOKTOR um civanıma ileteceğiz.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
tavsanlar yerli yerinde duruyor

Sn.cesera sizden bir ricam olacak lütfen kendinize göre yorum yapmayınız.!!! Bu kadar insan yazıyor çiziyor , birde bunlara bizim test aşamasını ekleyin bu kadar kişinin yanlış bilgi verecek hali yoktur her halde. Sizin tavşanları izlemenizin nedeni DNS lerinizi değiştirmelerinizdir,burada bu şekilde yazmanız her şeye açık yorum yapılmasına neden olabilecek bir durumdur. DNS girip değiştirince bu seferde cihazda gerek VOD gereksede bazen kilitlenme durumlarına ne yazikki bu DNS değiştirme durumları neden olmaktadır.! Tüm bunlar hakkında DOKTOR üstada gerekli bilgiler verilmiş olup YAZILIMLA düzeltilecekler arasında yerini almışlardır.

ÖNEMLİ NOT: Bu vesile bir konuya açıklık getirmek isterim.!!! DNS değiştirip TAVŞANLARI izleyenler cihazlarında değişik sıkıntılar görürlerse boşuna dert yazmasınlar.

zoro

0
Üye
11 Şub 2015
68
0
6
youtube çökmüş tavşanlar çalışmıyor nerde bu millet yeni yzaılım niye yok daha önce 2 günde bir yazılım çıkardı key fine şimdi makina nerdeyse durmuş piyasada kimse yok karbon ustaya açll duyrulur

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Youtube bende de proplemli. İki gün önce çalışıyordu ama bir anda çalışmaz oldu hata kodu 11 yazıyor yanlış hatırlamıyorsam. Ayarlarda bir degişiklikte yapmadım.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
youtube çökmüş tavşanlar çalışmıyor nerde bu millet yeni yzaılım niye yok daha önce 2 günde bir yazılım çıkardı key fine şimdi makina nerdeyse durmuş piyasada kimse yok karbon ustaya açll duyrulur

Selamlar valla bizler buradayız merak etmeyin her şey an be an iletiliyor gerekli yerlere...YUOTUBE uygulamalarının bir çok cihazda çalışmadığının sanırım farkındasınız.! Elbette durum bir anlaşılsın ona göre elbette yazılım gelecek daha kaç gün oldu gideli biraz sabır.

Youtube bende de proplemli. İki gün önce çalışıyordu ama bir anda çalışmaz oldu hata kodu 11 yazıyor yanlış hatırlamıyorsam. Ayarlarda bir degişiklikte yapmadım.

Doğrudur mümkün olan en kısa sürede kümesinden kaçan tavşanlar vede youtube yerine gelecektir elbette...

YAVUZ68

0
Üye
6 Şub 2015
2
0
1
arkadaşlar bende tavsanlar ÇALIŞIYOR sadece You Tube Çalışmıyor DNS AYARLARI DEGİŞTİRDİM HERŞEY NORMALE DÖNDÜ AYARLAR BÖLÜMÜNDEKİ BÖGELER LEDE OYNAMA YAPIN [ 1. 2. 3 .YAZIYORYA ] HER TAVŞAN YRI AYRI BÖLGELERLE ÇALIŞIYOR İYİ GECELER ... SEVİLİ DOKTORUM SABIRLA YENİ YAZILIMLARINIZI BEKLİYORUZ...

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
Selamlar valla bizler buradayız merak etmeyin her şey an be an iletiliyor gerekli yerlere...YUOTUBE uygulamalarının bir çok cihazda çalışmadığının sanırım farkındasınız.! Elbette durum bir anlaşılsın ona göre elbette yazılım gelecek daha kaç gün oldu gideli biraz sabır.

Doğrudur mümkün olan en kısa sürede kümesinden kaçan tavşanlar vede youtube yerine gelecektir elbette...

Benim anlamadığım bir nokta var arkadaşlar.
yaklaşık 2 yıla yakın smart, 3D ve 4K özelliği olan bluray oynatıcısı kullanıyorum youtube sorunu hiç olmadı aldığım günden beri hiç güncelleme yapmadan sorunsuz kullanıyorum. 2-3 aydır da Yeni televizyonumdan youtube izliyorum (üstelik yazmadan sözlü talimatla arayıp buluyor) hiç sorun yaşamıyorum. Bahsettiğim cihazların smart olayları daha mı stabil bunlarınkine benzer bir program altyapısı machina3D ye uygulanamaz mı?

Tavşanlara vod ve vs lere bir şey diyemem çünkü onların durumu farklı şifreli yayından alıyor ve kesintiyi uğruyor olabilir ama youtube sabit olmalı diye düşünüyorum.

Yanlış anlamayın acele ettiğim falan yok arada ki fark dikkatimi çektiği ve çözüm için bir ip ucu olur diye yazdım.

Yalnız bir konuyu daha belirtmek istiyorum;
Diyelim ki machine 3D ile Arşivimden 4 partlı bir film izliyorum 1. part bittiğinde filmin akışı ve aksiyonun heyacanını yitirmemek adına isterim ki kendi 2-3-4 partlara otomatik geçsin bunun bir yolu yok mu. yeni yazılım hazırlanırken dikkate alınırsa iyi olacak kanaatindeyim. (Not: bilhassa çocuklar oyalansın diye çizgi film açıyoruz süresi 3-4 dakika ile sınırlı olunca her çizgi film bitiminde çocuklar basıyor yaygarayı bu sebepten seri geçiş daha da önem kazanmaktadır.)

Benim için önemli değil kesintisiz izleyebileceğim alternatiflerim var ama olmayan arkadaşlar içinde olması gereken bir özellik eklenmiş olacağını düşünüyorum.

Son söz olarak bizim bu makinalara yeni yazılım hazırlanırken 4K filmleri izleyebilmek için kodekler yüklenebilir mi? vede istediğimiz taktirde ram takviyesi yapılabilir miyiz?

Bu konuda emeği geçen ve fikirleriyle katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletir ve kolaylıklar dilerim.

Saygılarımla,

sinbas

Son düzenleme:

mehmetkaya1974

0
Machina3D VIPClup
23 Kas 2013
129
1
18
arkadaşlar bende tavsanlar ÇALIŞIYOR sadece You Tube Çalışmıyor DNS AYARLARI DEGİŞTİRDİM HERŞEY NORMALE DÖNDÜ AYARLAR BÖLÜMÜNDEKİ BÖGELER LEDE OYNAMA YAPIN [ 1. 2. 3 .YAZIYORYA ] HER TAVŞAN YRI AYRI BÖLGELERLE ÇALIŞIYOR İYİ GECELER ... SEVİLİ DOKTORUM SABIRLA YENİ YAZILIMLARINIZI BEKLİYORUZ...

hangi dns adreslerinde çalışıyor.yeni yazılımı dört gözle bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...