Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.344) 01.04.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

welato

0
Üye
8 Şub 2015
29
0
1
mrb. vod bölümünde film izlemek istediğim zaman oynatma hatası (8-04)veriyor.tavşanlarda içerik yok mesajı görüyorum.Portal açmak istediğim zaman beyaz ekran çıkıyor.YouTube gibi internetten izlenen diğer portallar ve iptv çalışıyor.Acaba sistemden mi? yoksa benim cihazdan kaynaklanan bir sorun mu var bilgi verirseniz sevinirim.(Problem yasadığım zaman 01.04.2015 tarihli yazılımı tekrar attım; fakat bir değişiklik olmadı.)

Vod bolumu gayet guzel calisoyor

ayhaneti

0
Machina3D VIPClup
5 Ocak 2013
51
0
6
Welato arkadaş çakallarla dans 3 açabilirmisin örnek olarak.Bende oynatma hatası (8-04)veriyor. Birinci türkçe dublaj kısmında 2.sırada

avciali

0
Üye
28 Ağu 2013
40
0
6
(8-04)oynatma hatası bende de var. tekrar oynat komutunda video seyredilebiliniyor.
Tavşanlar maalesef yok.

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Vod iptv portal hepsi sorunsuz çalışıyor
Vod da bazı filmleri açmıyor. Bu koruma
için veya portalın adresi değişmiştir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
VOD larda OYNATMA HATASI veren bazı filmler hakkında.

Vod bölümü ile ilgili olarak bazı filmler SUNUCU kaynaklı olarak AÇMAMAKTADIR.!!!! Bahsi geçen filmlerin yanında LANETLİ RUHLAR da buna bir örnek sayılabilir... Bunun dışında VOD larda yada diğer NET uygulamalarında TAMANINDA sıkıntı yaşayanlar varsa MODEM lerinde yada MACHİNA cihazlarında sonradan girili DNS ler var ise onları kaldırmaları gerekmektedir.Yine ayrıca AİLE KORUMA ŞİFRELERİ var isede ona yapacak her hangi bir şey yoktur,yapılacak olan o şifreleri kaldırmalarıdır.

welato

0
Üye
8 Şub 2015
29
0
1
Sayin ayhaneti bahsettigin film cok guzel calisiyor. 3G le tabiki ben izliyorum

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Arkadaşlar VOD olsun, IPTV olsun yada Tavşanlar olsun buradaki videolar direk internet ortamından alınarak sizlere aktarılan linklerdir, ayrı bir serverden şahsınıza özel verilen yayın değildir, dolayısıyla genel tüm altyapı ile ilgili bağlantıda bir sıkıntı olmadığı sürece cihaz ile yada yazılım ile alakası olmayan bir konudur, yayınlar kopabilir de linkler kırılabilir de, film yarıda da kesilebilir de..bu gibi sorunlar çok normal internet üzerinden online film izlemek ile aynı şey..

acartekin

0
Üye
21 Ocak 2012
16
0
1
Dünden beri tavşanlardan hiç biri de açmıyor. İnternet video portalındaki diğer uygulamalar aktif.

avciali

0
Üye
28 Ağu 2013
40
0
6
Dünden beri tavşanlardan hiç biri de açmıyor. İnternet video portalındaki diğer uygulamalar aktif,
Bende de durum aynı tavşanlar içerik yok.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Tavşanlar ile ilgili bölgesel engellemeler görülüyor arkadaşlar,

Tavşanlarda içerik yok uyarısı alan ve ısrarla seyretmek isteyen, elinde havuç bekleyen arkadaşlar geçici çözüm olarak aşağıda söylediklerimi uygulayarak bu uygulamadan faydalanabilirler.

İnternet Ayarlarından DHCP olan kısmı Statik yaparak IP Adresi / Alt Ağ Maskesi / Varsayılan Ağ geçidi kısımlarına kendi modemlerinin IP bilgilerini girdikten sonra 1.DNS Server 195.046.039.039 Diğer DNS Sunucusu 195.046.039.040 yazıp kırmızı tuş ile kaydedip Tavşanlara gelerek Ayarlar sekmesinden Servis Bölgesi 3 olarak değiştirip Hafızalansın mı sorusuna EVET seçerek Tavşanları kullanmaya devam edebilirler.

zoro

0
Üye
11 Şub 2015
68
0
6
ustam tavşanlar çalışmıyor yardım edin yeni yzaılımmı çıkıcak yukardaki dediklerinizi yaptım yine çalışmadı

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
medya portalını acıyom cıkmak istediğimde cıkmıyo öyle kalıyo ne yapmam lazım bunun caresi varmı hocam karbon birde tavşanlar gitti

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
medya portalını acıyom cıkmak istediğimde cıkmıyo öyle kalıyo ne yapmam lazım bunun caresi varmı hocam karbon birde tavşanlar gitti

var öyle durumlarda cihazın arkadan elektriğini kesin ve 10-15 saniye sonra yeniden başlatın düzelecektir. sürekli olmamakla beraber benim baş vurduğum uygulamadır.
sorun devam ederse cihazı fabrika ayarlarına getirip tekrar dan son yazılımı yükleyin.
tabi bu işin uzmanları bu işi daha iyi bilirler birde onların yorumlarını bekle derim.
kolay gelsin..

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113

Tavşanlar için şimdilik dediğim DNS değiştirme yöntemini kullanabilirsin, VOD seyredeceğin zaman ise DNS kullanımını iptal edersen daha sağlıklı olur,

M+ Tuşuna yazılımlar ile sürekli ilaveler yada değişiklikler yapıldığından yazılımları yüklediğinizde arada Fabrika ayalarına da dönerseniz olabilecek çakışmaları yada kilitlenmeleri önlemiş olursunuz.

Kolay gelsin.

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Tavşanlar ile ilgili bölgesel engellemeler görülüyor arkadaşlar,

Tavşanlarda içerik yok uyarısı alan ve ısrarla seyretmek isteyen, elinde havuç bekleyen arkadaşlar geçici çözüm olarak aşağıda söylediklerimi uygulayarak bu uygulamadan faydalanabilirler.

İnternet Ayarlarından DHCP olan kısmı Statik yaparak IP Adresi / Alt Ağ Maskesi / Varsayılan Ağ geçidi kısımlarına kendi modemlerinin IP bilgilerini girdikten sonra 1.DNS Server 195.046.039.039 Diğer DNS Sunucusu 195.046.039.040 yazıp kırmızı tuş ile kaydedip Tavşanlara gelerek Ayarlar sekmesinden Servis Bölgesi 3 olarak değiştirip Hafızalansın mı sorusuna EVET seçerek Tavşanları kullanmaya devam edebilirler.

Üstad ayarlar yapıldıktan sonra sadece tavşan 4 çalışıyor.
Diğer Tavşanlar 1 2 3 içindeler. Bilginize

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Tavşanlar için yeni bir geniş bant proxy servere geçilecek arkadaşlar, bir kaç güne kesin çözüm sağlanır.

Kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...