Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.398) 28.05.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşlar acill yardım. machina 3 dem de tuner 1 de takılı merkezi sistem turksat hotbird kablosunu söktüm tekrar taktığımda hiçbir kanal yok. çanaklarda oynama yok. diğer apartmanlar da sorun yok . sorun ne olabilir sizce....acil yarıdım

Cihazda KURULUM menüsünde UYDU SEÇİMLERİ bölümünde herhangi bir değişiklikte bulundunuzmu.? İsterseniz size daha çabuk yardımcı olabilmek için bahsetmiş olduğum bölümün bir fotosunu çekip koyun bir bakalım.

Ustalar gunaydin youtube de oynatma hatasi veriyor yardimci olurmusunuz. Ustalar

Evet doğrudur galiba gene ALTYAPIDA bir sıkıntı görünüyor,bu akşama kadar bekleyelim eğer durum düzelmez ise ona göre bildirimde bulunuruz.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar hocam bende youtube yok.cihazım machına 3d combo

Youtube şu anda MACHİNA modelinin hiç bir serisinde yoktur,durum bilahare DOKTOR üstada bildirilmiştir. Kısa bir süre içinde TÜM SERİLERE yeni yazılım FİX lenip verilecektir kimse merak etmesin.Yazılım gelene kadar hiç kimse cihazlarının ayarları ile oynayıp boşuna karıştırmasın...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili FORUM DOSTLARI' m MACH-1 üstadımız kardeş TF da yazmış bu HAFTA içinde TÜM SERİLERE aynen YOUTUBE fixli yazılım verilecekmiş BİLGİLERİNİZE....

@ mach1 Üstat'tan ALINTIDIR.

Fixli yazılım bu hafta verilecek..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...