Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.557) 02.03.2017 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
yeni yazılım bekliyorum

--------------------

Bu gün dikkat ettim,yeni üye olmuşum,bu siteye üyeliğim 2 seneyi geçmiştir hayretler içerisindeyim,cevap ta bekliyorum saygılar

eren2132

0
Üye
25 Ara 2015
237
50
28
Ne eksiklik varki yeni yazılım istiyorsun
Herşey gayet mükemmel çalışıyor

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
5557 sayılı yazılımı yeni yükledim iptv kanal lsitesini sarı tuşa basıyorum silmiyor,kırmızı seç yapıyorum ve yeşil ile sil tuşuna basıyorum silmiyor ne yapmam gerekli de silebileyim,denizci 56 arkadaşım tavsiyene teşekkürler kamda51

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
5557 sayılı yazılımı yeni yükledim iptv kanal lsitesini sarı tuşa basıyorum silmiyor,kırmızı seç yapıyorum ve yeşil ile sil tuşuna basıyorum silmiyor ne yapmam gerekli de silebileyim,denizci 56 arkadaşım tavsiyene teşekkürler kamda51

sileceğin panelde olma
diyelim 1. paneldesin
menü+kırmızı tuşla panel ayarlarına geldin sileceğin panele gel (1.panel hariç) delete tuşuna bas siler bugün denedim ilk başta silmemişti panel çökmüştü sileyim dedim seçiliydi o yüzden silmedi ama yazdığım şekilde yapınca sildi port 80 olarak kaldı diğer yerler temizlendi

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
A kadir arkadaşım ilgine teşekkür ediyorum sağolasın x panel kullanmıyorum usb den ekleme yapıyorum silme gerçekleştiremiyorum

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
A kadir arkadaşım ilgine teşekkür ediyorum sağolasın x panel kullanmıyorum usb den ekleme yapıyorum silme gerçekleştiremiyorum

tamam ben yanlış anlamışım şimdi o zaman şöyle yapalım malesef usb bölümündekiler silinemiyor yazmıştım forumda yeni dosya yükleyeceksen öncekini sil seyip yüklersen eskiyi siler demezsen gene yükler ama kapatıp açınca göremezsin ilk dosyan kalır buraya kadar anlatabilmişimdir umarım
veya sadece silecem hepsini dersen boş m3u dosya yükleyeceksin dosyanın başındaki #EXTM3U olsun ama dosyan boş olsun komple siler

Burada açıklama yapmıştım

Son düzenleme:

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Cihazla bu bölüm için uygun olan klavye markası sayısı oldukça kısıtlıdır o yüzden bu yazdığınız biraz zor görünüyor.! Hatta ben bu şekilde kullanıyorum diyenede denk gelmedim...
@haydar1966 üstat logitech marka kablosuz mause kullanıyorum.
412puKZfXjL._SX300_.jpg

cihazın sanal klavyesindende yazıyorum.ok oynatma işlemleri daha hızlı oluyor.

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
İptv kanal listesinde herhangi bir yayına bağlanmak istediğimizde ya oynatılamıyor(10) yaıyor yahut bağlanamadı<11<yazıyor bu rakamlar neyi ifade ediyor merak ettim doğrusu saygılarımla

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
İptv kanal listesinde herhangi bir yayına bağlanmak istediğimizde ya oynatılamıyor(10) yaıyor yahut bağlanamadı<11<yazıyor bu rakamlar neyi ifade ediyor merak ettim doğrusu saygılarımla

Maalesef bu sorunuza cevabım bende bilmiyorum ama eğer illede merak ettim öğrenmek istiyorum derseniz, [email protected] adresine yazıp cevap alabilirsiniz...

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
Arkadaslar 4 uydu kullanmaktayim daizek next marka benim sorunum hotbird uydu sinyal ve kalite yuksek oldugu halde ekranda donmalar oluyor. Neden acaba bilen var mi?
BArNLp.jpg

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaslar 4 uydu kullanmaktayim daizek next marka benim sorunum hotbird uydu sinyal ve kalite yuksek oldugu halde ekranda donmalar oluyor. Neden acaba bilen var mi?
BArNLp.jpg

Merhabalar bahsetmiş olduğunuz bu durum diğer uydulardaki şifreli kanallarda ne durumda.? Eğer diğerleri iyi ise sorun sadece HOTBİRD uydusunda ise koymuş olduğunuz resimdeki sinyal kalitesine bakarak o seviyedeki bir ayarda o şekilde olmaması gereklidir.Ama dediğim gibi sorun HOTBİRD ise o takdirde buna bir kaç olay sebep olabilir.
1.Lnb arızası.!
2.Dayzek port arızası.!
3.Hotbird lnb sinden çıkan ve dayzek swiçe giren o parça kablodaki meydana gelen arıza.!
4.Birde zayıf bir ihtimal ama cihazda yüklü bulunan kanallar en son ne zaman yükleme yapıldı.!

ÖNEMLİ NOT: Sinyal yüksek olabilir ancak yazmış olduğum durumdada bu tip sorunlar yaşanabilir,arızanın nereden kaynaklandığını bulmak için adım adım hareket edilmesi gerekir...

Son düzenleme:

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18

Merhabalar bahsetmiş olduğunuz bu durum diğer uydulardaki şifreli kanallarda ne durumda.? Eğer diğerleri iyi ise sorun sadece HOTBİRD uydusunda ise koymuş olduğunuz resimdeki sinyal kalitesine bakarak o seviyedeki bir ayarda o şekilde olmaması gereklidir.Ama dediğim gibi sorun HOTBİRD ise o takdirde buna bir kaç olay sebep olabilir.
1.Lnb arızası.!
2.Dayzek port arızası.!
3.Hotbird lnb sinden çıkan ve dayzek swiçe giren o parça kablodaki meydana gelen arıza.!
4.Birde zayıf bir ihtimal ama cihazda yüklü bulunan kanallar en son ne zaman yükleme yapıldı.!

ÖNEMLİ NOT: Sinyal yüksek olabilir ancak yazmış olduğum durumdada bu tip sorunlar yaşanabilir,arızanın nereden kaynaklandığını bulmak için adım adım hareket edilmesi gerekir...

Diger uydularda ki normal calisiyor sorun yok. Sadece hotbird uydusunda bir kac frekantaki kanallarda bu sorun var. Sifresiz kanallarda oluyor sadece sifrelilerde degil.
Cihazda ki kanallar 3 aydan fazla olmustur.
Birde kanali acinca normal gosteriyor 2,3 saniye sonra boyle oluyor ustam. Canak 65 lik digiturk canagi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...