Neler yeni

Next Machina 3D Serileri IPTV X Panel Girme İşlemi

denizci56

Özel Üye
Özel Üye
Kumandadan M+ tuşuna basıp iptv kanal lisatesine gelin.

Menü tuşuna basıp,enaltda kımızı tuşa basın. Özel iptv adreslerinizi girip seyredin.İyi seyirler.

kamdav

Member
Üye
server url bölümüne diğer bölmlere ne yazacağız ki çalışsın yardımlarınızı bekliyoruz saygılar

denizci56

Özel Üye
Özel Üye
server url bölümüne diğer bölmlere ne yazacağız ki çalışsın yardımlarınızı bekliyoruz saygılar
1-X-panel free iptv özelliği değildir paralı server kullanıcılarının bilgilerini girip seyredebileceği bir paneldir usbden m3u dosyası atma derdine gerek kalmaz iptv aldığınızda size bir genelde bir link verilir bunu yaz dosyayı indir denir o işleme gerek kalmaz bu panelle aynı cccam gibi iptv url port no ve isim şifre girdiğiniz anda iptv tüm kanal listeniz karşınıza gelir
2-X-panelde server url adresi giriş satırında dikkat edin http: www gibi girilmeyecek sadece dns adres girilecek önünde birşey yazılmayacak
3-Daha evvel m3u dosyasından okutuyorsanız üyelikli serverınızı örneğin m3u dosyanızdaki sadece bir satırdan
http://iptvserver.pw:8080/live/ali/veli/1492.ts
X-panele giriş şekli
server url : iptvserver.pw
port : 8080
user id: ali
şifre pass : veli
şeklinde girildiğinde tüm üyelikten gelen kanalları listeye dizer machina
(mach1 üstat dan alıntıdır.)

sampiyon

Moderator
Yönetici
Moderator

bu şekil olacak

2-M+ ya basıp ordan IPTV ye girerek
Iptv menusune girdikten sonra
Menu (ayarlar) tuşuna basıyoruz
Altta solda kırmızı X Panel setting diye yazar kırmızı tuşa basıyoruz
ve x panel açılıyor oraya server url port isim ve şifre girip gene kırmızı save e basıyoruz

Son düzenleme:

denim42

New member
Üye
Yeni yazılımı yükledikten sonra ip dosyasını yükleyemedim yeni yazılımla bir ilgisi var mı?Hangi ayarları değiştırmem lazım eski ip listesi silindi...ip kanalına girdiğim zaman Xpanel connection fail hata veriyor.

Son düzenleme:

msonmez16

Member
Üye
iptv atılmış usb yi ön panele tak mavi tuştan iptv sayfasını ac sat tuşuile acılan sayfadan üst köşede 2 inci sırada kişisel usb kirişine tıkla kanallar cıkar

uzuni

New member
Üye
selamlar test yayını aldım x panele girdim sonra x panelden sildim ama iptv sayfasında 2256 kanal duruyor nasıl silinir yardım edermisiniz arkadaşlar.

uzuni

New member
Üye
arkadaşlar aklı olan test yayını aldığı zaman x panele girmesin usb ye atsın ordan yüklesin m3u dosyası olarak ordan silme var xpanelde silme yok yada ben bulamadım test yayınınız sonlandığı zaman xpanelden kullanıcı bilgilerinizi silseniz bile 2000,3000 kanal orda duruyor.

muratusta

Machina3D VIP Clup
Machina3D VIPClup
Yükleme hatası 5 veriyor benim cihaz usb dende normaldenden çözemedim kolay gelsin

muratusta

Machina3D VIP Clup
Machina3D VIPClup
Modemde hecker koruması olduğu için bağlanmıyor kaldırınca bağlanıyor çözdüm hayırlı geceler

cv64

New member
Üye
Arkadaslar Merhaba,

x panel kisminda port degerlerini hafizaya alamiyorum ( degisik deger kabul etmemekte )
cozumu bilen var mi? Yardim rica ediyorum.

Tesekkurler.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Herhangi bir sıkıntı yoktur yazdığınız rakamlarda bendeki iki panel 8000 portlu vede sıkıntısız çalışıyor kaldıkı zaten bir nevi standart bile sayılabilir.! Siz herhalde panele bilgileri girmeyi bilmiyorsunuz port yazan yere rakamı girdikten sonra aşağıya diğer kullanıcı bilgisini gireceksiniz.Tüm işlemler bittikten sonra tekrar KIRMIZI tuşla kaydedip bağlanacaksınız...

http://www.next.web.tr/showthread.p...IPTV-İçin-X-Panel-(xtream)-Hesabı-Girmek.html

cv64

New member
Üye
Hepsini harfiyen giriyorum., sorun su port degerini girdigimde hafizaya almiyor... port degeri 80 olarak kalmakta.
Yinede tesekkurler.