Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Süper COMBO Serisi (V.2110) 28.05.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next Machina 3D Süper COMBO Serisi (V.2110) 28.05.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları:
- YouTube herkes içi acil olduğundan test süresini bekleyemiyorum zaten yazılımlar burada başladığından öyle bir imkanda kalmadı..acemi arkadaşlar beklesinler acele etmesinler..sıcak sıcak yazılım.
- Türksat Express frekansları güncellendi..güncelleme ok
- Yerli yetişkinlerdeki vk dan kaynaklanan (kendi sitesi dışında oynamayan linkler ) sorun bir yamayla dikildi..
- Vodda v.k dan oynatılan filmlerde VK altyapısından kaynaklanan sarma sorunu yamalandı ..kullanın..ok dir dikişler patlayınca gine dikeriz..
- 4 nolu tavşan x-fare site rutin film altyapısı değişiminden durmuştu yenilendi ..
- CI+ modül desteği 4 paket için eklendi..(Avrupa)
- YouTube ok.
- YouTube channel ok..
- Korumalı müzik kanalları için yama eklendi patlayana kadar izleyin..yamalar ne yazık ki eklenti sürekli olamıyor açık kapanınca yeni açık aranacak..(sadece telif haklılar için )

uzun süreli işlerden ıptv bölümünde çalışmadayız...vod bölümünde sadece v.k altyapısından ve 100 erlik sayfa limitlerinden kurtuluyor..konu limitleri 100 den 100.000 e çıkarıldı her bölüme 100.000 film eklenebilecek çoklu parçalardan kurtulacaksınız birazda görsel ekler var 2 hafta kadar full 4 kişi çalışacak en erken....ve önerileriniz..benim kafamdaki bazı fikirler ..hepsi masada...kimseye hesap vermek yada madalyalarımı ilerde satmak için çalışmıyorum sadece bir şeyler üretmek güzel...herkese saygılar

yazılımlar internete bağlı olarak 1 saat gibi sürede yüklenir...kimsenin yükleme yada saçmalama gibi bir görevi yok..sadece arkadaşlara..müşteriler vızıldamasın..

önemli...i medya bölümünde kayıtlarda tavşanlardan kayıtlarda korumalı alanlarda (yurt dışında sorun yok) kayıt başlar ama kayıt süre göstergesi çıkmaz....cihazla yada yazılımla ilgisi yok..zaten kendim eklemiştim kaldırmıyorum,ilgili arkadaşlar manual proxy girsinler internette bedava var izlemelerde sorun yok eskisinden 4 kat hızlı..

önemli bu yazılımda altyapıda fabrika ayarları gerektirecek ana olaylar değişti.(Türksat express ..you tube apı..i medya rus kino vb..) data adresleride değişti otomatik olarak .yazılım yüklendiğinde ekrana bir Türkçe uyarı gelecek..exit ile çıkıp sadece kullanıcı tercihlerini sıfırlamanız gerekecek...bu yüzden yazılımın testlerini beklesin normal kullanıcılar..
önemli
fabrika ayarlarına dönünce tavşanlarda bölge 0 olarak gelir..liste boş gelir..( sadece Türkiye için )bun bölge 1 olarak değiştirin 4 üne de aynı kaydolur otomatik olarak yurt dışı için gerek yok..

you tubede elle girişte ilk harfleri yazınca solda express arama seçenekleri çıkar ör. zeki müren için ze yazın..solda seçeneklerde zeki müren gelir..sat tuşuna basarak sol ekrana geçin,,ok ile zeki müreni seçin böylece zeki mürende sizi görmüş olacak.

@doktor'a TEŞEKKÜRLER.

İNDİR
İNDİR alternatif

canakci02

0
Üye
16 Nis 2013
36
35
18
you tubede elle girişte ilk harfleri yazınca solda express arama seçenekleri çıkar ör. zeki müren için ze yazın..solda seçeneklerde zeki müren gelir..sat tuşuna basarak sol ekrana geçin,,ok ile zeki müreni seçin böylece zeki mürende sizi görmüş olacak.

sen bir harikasın doktur bey sen 1 numarasın o kadar

rehim380

0
Üye
14 Ara 2013
37
0
6
Ankara
doktor salam men azeri mende Next Machina 3D Süper Combo Serisidi men tuneri fabrika ayarlarina getrenen sonra youtbe calismyor yazlimi vurmusdum isleyirdi dns serverleride yoxladim calismyor acaba neden ola biler komelik gosterin evelceden tesekurler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
doktor salam men azeri mende Next Machina 3D Süper Combo Serisidi men tuneri fabrika ayarlarina getrenen sonra youtbe calismyor yazlimi vurmusdum isleyirdi dns serverleride yoxladim calismyor acaba neden ola biler komelik gosterin evelceden tesekurler

Beklemede kalın cihazınızın ayarları ile oynamayın.!!! Çift tunerli seridede durum aynı şekilde sanırım yine bir sıkıntı oluştu....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...