Neler yeni

Next Machina 3D Süper Problem?

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
Ali35 ek bilgi vereyim bu durumu üstada yazdım ben doktor üstadın bana dediği mini2000nin işlemcisinin kendi playerı var donanım olarak demişti desteklediği protocol belli o yüzden hızlıdır
mac3d nin işlemcisi farklıdır iptv yazılımsal olarak eklenmiştir desteklediği protocol miniden fazladır ama biraz daha geç bağlanır 3 saniye gibi geridir demişti

mac3 denin avantajı xpanel kanal kapasite sınırı yoktur panel kaç kanalsa alır usb bölümüde hakeza aynıdır buda mac3d nin artısıdır

eren2132

Member
Üye
benimde bu sorunum var bir türlü çözemedim show max frekans ndan kanal a çıkıyor frekans değerlerini değiştirmeye çalışsamda aynı frekans mevcut diyor halbuki sadece bu frekans var 11045 h 4800
Başka bir sorun bu cihazda frekans silme olayi yokmu ben uğraştım bulamadım bir türlü

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye

qwe22

New member
Üye
Saygıdeğer haydar1966 üstadım yeni konu açmadan burdan devam edeyim istedim.Cihazım teknik serviste 20 iş gününü doldurdu (toplam süre1.5 ay) hala elime ulaşmadı bu nasıl işdir bir fikriniz var mı?

saygılarımla

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Saygıdeğer haydar1966 üstadım yeni konu açmadan burdan devam edeyim istedim.Cihazım teknik serviste 20 iş gününü doldurdu (toplam süre1.5 ay) hala elime ulaşmadı bu nasıl işdir bir fikriniz var mı?

saygılarımla
Acaba bu konuda teknik servise telefon açıp cihazın son durumu hakkında bilgi aldınızmı.?

qwe22

New member
Üye
Bayağı masraf ettirip birde kurban bayramı tatil arasında bozulan cihaz bayram sonu geçikmeli olarak yetkili servis tarafından merkeze gönderildi.Ne hikmettir bilinmez (bir bahtı kara şansızlığı desek yeridir..) tam 20 iş günü (toplam süre 1.5 ayıda geçti malesef) süren tamir aşaması ve teste tabi tutulmadan sonra cihaz nihayet kargolanmış sanırım iki üç güne elime ulaşır.Umarım yine sorun çıkarmaz ve bende dert yanmaktan kurtulurum..(Next 18500 HD PLUS cihazımı ilk aldığımdan beri ön paneldeki USB girişi çalışmıyor acaba göndersem mi göndermesem mi diyede düşünüyorum..)

memedowski

New member
Üye
Acil yardim beyler 4 aydir 3g modem ile calisan next machina 3d super cihazim 1 saattir 3g modem aktif olunca hicbir kanali gostermiyor.hepsinde sifreli kanal diyor.modemi cikarinca normal gosteriyor.sorun nedir ayrica modem takili iken ekran donuyor dakikalarca

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Acil yardim beyler 4 aydir 3g modem ile calisan next machina 3d super cihazim 1 saattir 3g modem aktif olunca hicbir kanali gostermiyor.hepsinde sifreli kanal diyor.modemi cikarinca normal gosteriyor.sorun nedir ayrica modem takili iken ekran donuyor dakikalarca
1.Öncelikle cihazınıza 4.seçenek ile RESET atınız.!
2.Sonra cihazınıza son verilen yazılımı BOOT modunda TEKRAR atınız.!
3.Akabinde tekrar 4.seçenek ile RESET atınız.!
4.Şimdi cihazı SIFIR hali ile tüm ayarlarınızı sisteminize göre yeniden yapılandırıp yüklemeleri başlatınız.!