Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Süper Tek Tuner 27.10.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113

Yazılım Notları :

- Bu yazılımı yüklemeyenlerin FreeShare ve TAVŞAN/VOD uygulamaları ay sonunda kapanacağı için, bu uygulamaları kullananların bu yazılımı yüklemeleri gerekmektedir, bu yazılımda eski ve yeni server bağlantıları girilidir. VOD/Tavşan/ FreeShare Uzatmaları Ekledir. ( SÜRE SORMAYIN!)
- IPTV kanal geçişleri hızlandırıldı.
- Stalker uygulaması Eklendi. (Uygulama şimdilik sadece Machina Süper Tek tuner ve Machina Süper Combo modeline eklendi, testlerden sonra çift tuner seriyede ana işlemci farklılığından bunlar normal çalışırsa 1 ay içinde yada sonra vakit olunca eklenecek.)
- Alt yapıda düzenlemeler yapıldı.
- Menülerdeki geçiş bugları vb. düzeltildi.
- @doktornext'e teşekkürler.

İNDİR

http://www.nextyazilim.com/indir/474/1058/NEXT_MACHiNA_3D_SUPER_V2287_YAZILIMI

GOKHAN68

0
Üye
16 Mar 2012
212
203
43
49
aksaray
Sayın karbon hocam next 2000hd internet makinayı da 11 ayda bitecek servır uzatırlarmı inşallh uzatırlar

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
hocam gittim sayfayada acemiliğimize ver bu stalker dosyası nasıl oluşuyor ve cihaza nasıl atılıyor nerden seyrediliyor biraz açıklayıcı bilgi verirmisin sana zahmet birde stalkerin örnek dosyası varmı acaba

Aynı konunun 1. mesajında zaten daha önceden şablonun nasıl olacağına dair açıklamalar yapmıştım, USB bellek ile örnekteki şablonda hesap girişi yapılabiliyor,
http://www.next.web.tr/showthread.p...-Yazılımı.html?p=101964&viewfull=1#post101964
internet portal kısmından IPStalker uygulamasından erişim sağlanıyor, genelde yurt dışında aktif kullanılan bir uygulama.. bu hesapları yurt içinde bulmanız biraz zor gibi..

qwe22

0
Üye
13 Haz 2015
144
1
18
Sayın Karbon üstad yeri değil ama merakımdan soruyorum Kasım 2017 itibariyle freeshare yeni sunucuya taşınacak demişsiniz bu durumdan Next 18500 HD PLUS cihazda etkilenecek mi? Freeshare süre kısıtlaması bu cihazlarada mı gelecek,bilgi verirseniz sevinirim.
Saygılar

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
yazılı yükledim mükemmel olmuş ipstalkeride yaptım gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık

clever9971

0
Üye
10 Mar 2016
36
1
8
next pandora

Yazılım Notları :

- Bu yazılımı yüklemeyenlerin FreeShare ve TAVŞAN/VOD uygulamaları ay sonunda kapanacağı için, bu uygulamaları kullananların bu yazılımı yüklemeleri gerekmektedir, bu yazılımda eski ve yeni server bağlantıları girilidir. VOD/Tavşan/ FreeShare Uzatmaları Ekledir. ( SÜRE SORMAYIN!)
- IPTV kanal geçişleri hızlandırıldı.
- Stalker uygulaması Eklendi. (Uygulama şimdilik sadece Machina Süper Tek tuner ve Machina Süper Combo modeline eklendi, testlerden sonra çift tuner seriyede ana işlemci farklılığından bunlar normal çalışırsa 1 ay içinde yada sonra vakit olunca eklenecek.)
- Alt yapıda düzenlemeler yapıldı.
- Menülerdeki geçiş bugları vb. düzeltildi.
- @doktornext'e teşekkürler.

hello Mr karbon.please help me.I have a big problem with next pandora .i flash it with a wrong firmware.the recovery was changed and now i can not reflash my receiver with usb with the good firmware next pandora.please help me and give me the good file for recovery and the loader to flash my receiver with pc and cable rs232.thanks

İNDİR

http://www.nextyazilim.com/indir/474/1058/NEXT_MACHiNA_3D_SUPER_V2287_YAZILIMI
hello Mr karbon.please help me.I have a big problem with next pandora .i flash it with a wrong firmware.the recovery was changed and now i can not reflash my receiver with usb with the good firmware next pandora.please help me and give me the good file for recovery and the loader to flash my receiver with pc and cable rs232.thanks

qwe22

0
Üye
13 Haz 2015
144
1
18
Karbon üstad,hotbird 13'deki hbo ve canal+ grubu kanallarındaki herhangi bir yayını flash belleğe kaydettiğinizde ve kaydı oynattığınızda sadece görüntüyü gösteriyor sesi çalmıyor.Bu durum son yazılımla mı alakalıdır yoksa yayıncı kuruluş böyle bir önlem mi almıştır yada sorun benim cihazdamıdır yardımcı olabilirmisiniz.
saygılar

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Weather Forecast menudan kaldırıldıkdan sonra şehır eklemek nasıl oluyor? MACHINA PORTALda sadece 4uygulama var >> 1. Hava durumu 2.EPG 3. Piyasa 4. Puan Durumu Hava durumna giriş yapıyorum orda şehir eklemek yok. HAYDAR1966 kardeş yardım edermisiniz?

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
son yazılımdan sonra sehir ekleme sorunu oldu sanırım ilgileniliyor
eskıden ekleme tusu vardı şimdi yok

elemtrak

0
Üye
5 Şub 2015
52
6
8
ustam cihazı fabrika ayarlarına döndürünce free serverde 23.5 uydusu açılmaz oldu önce ful açıktı nasıl düzelir yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...