Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Süper Tek Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Next Machina 3D Süper Tek Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları:

- Kartina TV altyapı değişimi nedeniyle bağlanmama sorunu düzeltildi.
- Stalker Altyapı değişimi nedeniyle bağlanmama sorunu düzelti.
- Yazılım Test yazılımıdır, uygulamaları kullanmayanların yüklemesine gerek yoktur.
- @doktornext'e teşekkürler.

Önemli Not: Yazılımlarda yapılabilecek maksimum geliştirmeler yapılmaktadır, cihazlar karşılaştırma yapılırken
2000 HD serileri ile özellik bakımından karşılaştırma yapılmasın, 2000 HD serileri ile Machina 3D serileri hem donanım hemde yazılım bakımından 100/100 farklı.
2000 mini serilerinde IPTV ana işlemci destekli, Machina serilerindeki IPTV apk farklı altyapıya sahip.Kimse hiç bir model vb ile baz almasınlar.

İNDİR

serviceosman

0
Üye
23 Ağu 2012
4
0
1
merhaba karbon usta,
Benim uydu alıcısında güncelleme yaptıktan sonra IPTv ve VOD larda hiç ses çıkmıyor..
Fabrika ayarları 1 yaptım yine olmadı, HDMI/ Dahili seçili pas geç ' ide seçtim nafile..
2 sefer media portal kısmından TV ye geçemedim kilitlendi..
Ne yapmam lazım? Daha önce IPTv de ve diğer portallarda Vod larda ses çıkıyordu şimdi çıkmıyor..
Acil yardım edin lütfen ne yapamam lazım?
ilginize şimdiden teşekkür ederim.

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Thor uydusundaki Look tv deki titreme ve Vod fimlerin yenilenmesi için yazılım istiyoruz sayın Doktor üstatım lütfen bu konunun üzrinde durmanızı istiyoruz machina 3D kullanıcıları için Ana yazılım belki verilmez cihazın alt yapısı uygun degil biliyoruz next 2000 internet machina gibi beklentimiz yok cihazımız gercekten çok güzel ve çokta kullanan var bu beklentimizi çözersiniz insanlah size güveniyoruz kolay gelsin

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Thor uydusundaki Look tv deki titreme ve Vod fimlerin yenilenmesi için yazılım istiyoruz sayın Doktor üstatım lütfen bu konunun üzrinde durmanızı istiyoruz machina 3D kullanıcıları için Ana yazılım belki verilmez cihazın alt yapısı uygun degil biliyoruz next 2000 internet machina gibi beklentimiz yok cihazımız gercekten çok güzel ve çokta kullanan var bu beklentimizi çözersiniz insanlah size güveniyoruz kolay gelsin

Sevgili kardeşim ben bu durumu elçiye zeval olmaz dedim bir video ile bildirdim sizlerde sadece buraya değil @DOKTOR ustadada yazacaksınız burada yazılan burada kalıyor benden söylemesi...

Polat46

0
Üye
4 Eyl 2016
8
2
3
Londra
Arkadaslar "indir" basınca sayfa acilmiyor, yardimci olabilecek biri var mi?

Saygilar

Son düzenleme:

sagum19

0
Üye
9 Şub 2015
11
2
3
Arada bir de cihaz güncelleme buldu diye bütün kanalları silip gösterge panelinde 4 çizgi moduna girmektedir. Yeni cihazların çıktığını bende biliyorum ancak çalışan 3D kullanan cihazları atalım mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...