Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Super V2.303 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Digium

Özel Üye
Özel Üye
22 Kas 2018
36
236
33
Yazılımdaki Değişiklikler:
- PowerVU altyapısı güncellendi. (Bazı kanalların şifreye geçmesi düzeltildi bunun etkin olabilmesi için son Softcam.key dosyasını yüklemeniz gerekir.)
- Kart okuyucu güncellendi.
- Fil TV altyazı düzeltildi.
- VOD Arama düzeltildi.

Uyarı:
Bunun bir test yazılımı olduğunu unutmayın. Bizim için yazılım test sonuçlarının teşekkür mesajlarınızdan daha değerli olduğunu unutmayın. Lütfen karşılaştığınız sorunları çekinmeden yazarak cihazın gelişimine katkıda bulunun.

Yazılımı İndir:
Next Machina 3D Super V2.303 Yazılımı

Güncel Softcam.key dosyası İndir:
Next Yazılım

Ekli dosyalar

• 2018_11_26_v2303_r1471_NX_M3DS_gmain.zip
    84.9 MB · Görüntüleme: 305

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Arkadaşlar merhaba ben dünden beri uğraşıyorum,bu test yazılımı için 4 tane değişik marka usb denedim,dosyayı bilgisayara indirip,rardan çıkarıp,usbye attım,cihaz hiç birini görmüyor,takılı bellek yok diyor.Usbleri cihaz üzerinden fat 32 formatladım.Cihazın arka usb girişinden de denedim sonuç aynı.Ne yapmam lazım?Daha önce defalarca yazılım,ip tv,m3u dosyası yükledim acemi değilim.Bilgi veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

mecnun

0
Üye
23 Ara 2011
21
12
3
Arkadaşlar merhaba ben dünden beri uğraşıyorum,bu test yazılımı için 4 tane değişik marka usb denedim,cihaz hiç birini görmüyor,takılı bellek yok diyor.Cihazın arka usb girişinden de denedim sonuç aynı.Ne yapmam lazım?Bilgi veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
uusb belleği bilgisayarda biçimlendir ondan sonra yazılımı yükle düzelir

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
Cihazı anahtarlama kapatıp tekrar açmayıda yada fişini çekip tekrar takarak deneyebilirsiniz

gokbel

0
Üye
3 Kas 2016
126
47
28
istanbul
Arkadaşlar merhaba ben dünden beri uğraşıyorum,bu test yazılımı için 4 tane değişik marka usb denedim,dosyayı bilgisayara indirip,rardan çıkarıp,usbye attım,cihaz hiç birini görmüyor,takılı bellek yok diyor.Usbleri cihaz üzerinden fat 32 formatladım.Cihazın arka usb girişinden de denedim sonuç aynı.Ne yapmam lazım?Daha önce defalarca yazılım,ip tv,m3u dosyası yükledim acemi değilim.Bilgi veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
slm usb cihaza takılı iken ,düğmesini kapatıp tekrar açın,o zaman görür.

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Bilgi veren arkadaşlara teşekkürler,diğer söylenenlerin hepsini yapmıştım,olmamıştı,cihazın fişini söküp takınca cihaz usbyi gördü ve yazılımı yükledim.Bilgi veren herkese teşekkür eder,iyi günler dilerim.

jacabocan

0
Üye
5 Nis 2015
7
0
1
hayırlı akşamlar arkadaşlar sürümü yüklüyorum kanalı açtığımda max. 5 dakika sonra görüntü sabit kalıyor ses devam ediyor ve cihaz hiç tepki vermiyor en son decodleme hatası veriyor cihaz tekrar başlatılmısın diye soruyor evet dediğim de cihaz kapanıyor tekrar açılmıyor load yazısında kalıyor başına gelen var mı yada çözümü nedir tşkr ler.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...