Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D V5.624 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
sayın doktor çok çok tşkler sunarım emeğinden dolayı fakat ben yükledim iki gün sonra fil tv de göstermiyor bende yeniden yükleyim dedim kanalları siltim yeniden yükleyim dedim ama bir türlü yüklenmiyor tgs olması lazımmış kanal dosyasını yüklüyom nextsin sitesinden oda yarısı cıkıyopr yarısı yok acaba biz şimdi kanalları yükleyemeyecekmiyiz ilgi ve alakanız için ayrı ayrı tşk eder derdimize bir care olur sanız seviniriz tşkler

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
sayın doktor çok çok tşkler sunarım emeğinden dolayı fakat ben yükledim iki gün sonra fil tv de göstermiyor bende yeniden yükleyim dedim kanalları siltim yeniden yükleyim dedim ama bir türlü yüklenmiyor tgs olması lazımmış kanal dosyasını yüklüyom nextsin sitesinden oda yarısı cıkıyopr yarısı yok acaba biz şimdi kanalları yükleyemeyecekmiyiz ilgi ve alakanız için ayrı ayrı tşk eder derdimize bir care olur sanız seviniriz tşkler
Paşam diğer başlıkta açıklama yaptım bir bak, olmazsa ordan devam et lütfen

Diger konu

sampo

0
Üye
6 Eyl 2013
29
10
3
Dailymotion çalışmıyor oynatma hatası veriyor, web tarayıcı çalışmıyor. Önceki yazılımda da bu sorunlar vardı halen 26 Kasım 2018 yazılımında da aynı sorunlar devam ediyor.

osmanl

0
Üye
31 Eki 2013
11
1
3
Yazılımdaki Değişiklikler:
- PowerVU altyapısı güncellendi. (Bazı kanalların şifreye geçmesi düzeltildi bunun etkin olabilmesi için son Softcam.key dosyasını yüklemeniz gerekir.)
- Kart okuyucu güncellendi.
- Fil TV altyazı düzeltildi.
- VOD Arama düzeltildi.

Uyarı:
Bunun bir test yazılımı olduğunu unutmayın. Bizim için yazılım test sonuçlarının teşekkür mesajlarınızdan daha değerli olduğunu unutmayın. Lütfen karşılaştığınız sorunları çekinmeden yazarak cihazın gelişimine katkıda bulunun.

Yazılımı İndir:
Next Machina 3D V5.624 Yazılımı

Güncel Softcam.key dosyası İndir:
Next Yazılım
Yazılımı yüklediğim halde Portal da versiyon hale eski versiyon olarak görünüyor.

oguzhan48

0
Üye
6 Şub 2015
31
0
6
arkadaşlar benim cihazım usb bellekleri görmüyor samsung 32gb usb3.0 ve sandisk 2.0 bellekleri görmüyor. aynı portlara wd 2tb harddisk bağladım cihaz onu bile okuyor ama usb bellekleri usb takıldı diyor ama işlem yapmıyor

SENNE

0
Üye
24 Mar 2013
16
1
3
İptv ye girişi için normal menülerden kilitleyebiliyoruz ancak kumandanın mavi tuşuna basıldığında direkt iptv açılıyor. Bu durumda iptv yi menülerden kilitlemenin bir anlamı kalmıyor. Yazılım geliştiriciler bunu dikkate almalılar bence.

Hasanhuseyinakar

New member
Üye
9 Eki 2018
4
15
3
Yeni yazılımda 4.9 astra daki belgeselleri izlemek için giriş tercihlerinden powervu yumu seçiyoruz?zira Powervu seçtiğimizde serverler çalışmıyor,kapattığımızda belgeseller çalışmıyor asıl buna bir çözüm bulunsa daha iyi olacak.

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
Yeni yazılımda 4.9 astra daki belgeselleri izlemek için giriş tercihlerinden powervu yumu seçiyoruz?zira Powervu seçtiğimizde serverler çalışmıyor,kapattığımızda belgeseller çalışmıyor asıl buna bir çözüm bulunsa daha iyi olacak.
4.9 olsun 0.1 batı olsun bu uydulardaki belgesellerde poverwu aktif etmek gerekiyor
bu cihaza haz diğer yeni çıkan cihazlarda otomatıkman o kanallarda açıklar

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
292
200
43
bursa
www.next.web.tr.com
Son zamanlarda youtubeden hiçbir müzik klibini açamaz olduk next bunun farkında mı bilmiyorum ama next firmasının sorunlar karşısında bukadar isteksiz tavrı bende bıkkınlığa sebep olmaya başladı

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
siz yazınca dikkatimi çekti
hakikaten youtube da müzik klipleri açılmıyor yerli olsun yabancı olsun
sanırım başka bir durum var
diğer youtube uygulamalarında sorun yok

feritunal

New member
Üye
18 Ocak 2019
11
5
3
Merhaba;
Kanalları alfabetik sırala seçeneği yok. Getirilebilir mi? Bir de ok tuşuna bastığımızda ekranın sol tarafında liste çıkıyor. Sağ tarafta ise aktif seçili kanal görünüyor fakat kanalın yarısı görünmüş oluyor. Bunun yerine yayının görüntüsü küçültülerek tam bir şekilde gösterilemez mi? Yazılımda bu tarz önerilerimizi bu başlıkta mı yapmalıyız? Next dünyasında yeniyim, kusuruma bakmayın.
Teşekkürler.

feritunal

New member
Üye
18 Ocak 2019
11
5
3
O renkli tuşlarin hicbirisi ekranin tamamini görmemi sağlamiyor. Ayrica kanallari alfabetik ve kalici olarak siralamami da saglamiyor.

7 Ocak 2016
9
1
3
Şuan cihaz yok, ama alfabetik sıralama var, kumanda tuşlarından deneme yanılmayla bulabilirsin. lakin tam ekran görmen için menünün içinden kanal listesinden bakman lazım. veya menünün saydamlığını arttırarak kanalın tamamın görebilirsin.

vsoner

0
Üye
3 Kas 2016
10
0
1
Next Firması acaba Machina 3D'yi yeniden daha donanımlı haliyle üretmeyi düşünüyor mu? Keşke üretse de alsak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...