Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Video+Ses Pid Bilgisi

Hector

0
Machina3D VIPClup
18 Eki 2013
29
1
3
Manisa/Şehzadeler
Bir program indirmiştim biss key bulma programı orada pid bilgisi istiyor, 12640 4000 V frekansındaki TX9 TX10 TX11 TX12 feed kanalı biss çözeyim dedim o yüzden sormuştum, denemek açısından yani :)

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhabalar kusura bakmayın mesajınızı yeni farkettim cihazımız bildiğim kadarı ile bu bilgileri kendi hafızasına direkt olarak alıyor.Fakat menüde gerektiğinde PİD tarama menüsü mevcut.Yani gerektiğinde elle bu bilgiler girilip frekans taratılıyor... En iyisi sevgili KARBON kardeşimin verdiği linki görerek en net bilgiyi alabilirsiniz...

Son düzenleme:

Hector

0
Machina3D VIPClup
18 Eki 2013
29
1
3
Manisa/Şehzadeler
Merhabalar kusura bakmayın mesajınızı yeni farkettim cihazımız bildiğim kadarı ile bu bilgileri kendi hafızasına direkt olarak alıyor.Fakat menüde gerektiğinde PİD tarama menüsü mevcut.Yani gerektiğinde elle bu bilgiler girilip frekans taratılıyor... En iyisi sevgili KARBON kardeşimin verdiği linki görerek en net bilgiyi alabilirsiniz...

Önemli değil, ben sorunumu hallettim, biss şifreli feed kanalını kayıt yapıp usb yoluyla bilgisayara attım .ts uzantılı kanalı Ace Player'da çalıştırdığımda video pid ve ses pid bilgisini görebildim, cevaplar için teşekkürler..

Son düzenleme: