Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3d yardım

mehmet1973

0
Üye
19 Ara 2011
1
0
1
Next 3d siyah machina var ben ama bugün açtığımda bazı kanallar yoktu bunlar şov hd fox hd tv8 hd 360tv kanal 7 ve birkaç tane kanal daha var şöyle bişey var makinayı arkadan kapatıp açıyorum kanalar geliyor biraz gösteriyor derken yavaş yavaş gidiyorlar sinyal yok yazısı çıkıyor neden acaba yardım
edin

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
tek çaren fabrıka ayarlarına dönmek ilk önce sonra devam ederse son yazılımı yenınden yukle yenıden devam ederse umarım etmez servis yolu gözukur ama duzelır sanırım buınları yaparsan

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Next 3d siyah machina var ben ama bugün açtığımda bazı kanallar yoktu bunlar şov hd fox hd tv8 hd 360tv kanal 7 ve birkaç tane kanal daha var şöyle bişey var makinayı arkadan kapatıp açıyorum kanalar geliyor biraz gösteriyor derken yavaş yavaş gidiyorlar sinyal yok yazısı çıkıyor neden acaba yardım
edin

Yardımcı olalım arkadaşım tam yerindesiniz öncelikle bu sorun yeni oluştu ise şu an kullanmakta olduğunuz çanak sistemi hakkında bilgi verirmisiniz. Ayrıca KURULUM menüsündeki UYDU SEÇİMLERİ bölümümdeki pencereyi gösterir bir resim çekip buraya koyun birde o şekilde çek etmiş oluruz.

Son düzenleme: