Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina Combo Senkron sorunu

cimbomly

0
Üye
22 Eyl 2016
61
2
8
Alanya
Merhaba arkadaşlar Combo cihazımda arasıra senkron sorunu oluyor kapatıp açınca düzeliyor ? yazılımlar güncel sebebi ne olabilir ? Ustalardan yardım bekliyorum

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Normal Tv yayınları ustam. kapatıp açınca düzeliyor

Acaba şu anda kullanmakta olduğunuz kanal listenizi en son ne zaman güncellemeştiniz.? Size tavsiyem cihazınıza UYDU KANAL TARAMA menüsünden TARAMA TİPİ bölümündeki CH GÜNCELLE kısmını EVET hali ile cihaza bir taratma yapmanız.

cimbomly

0
Üye
22 Eyl 2016
61
2
8
Alanya
Acaba şu anda kullanmakta olduğunuz kanal listenizi en son ne zaman güncellemeştiniz.? Size tavsiyem cihazınıza UYDU KANAL TARAMA menüsünden TARAMA TİPİ bölümündeki CH GÜNCELLE kısmını EVET hali ile cihaza bir taratma yapmanız.
bikaç günde bir dediğiniz şekilde tarama yapıyorum. ama sorun çözülmedi. gerçi sık sık yaşadığım bi durum değil nadiren oluyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
bikaç günde bir dediğiniz şekilde tarama yapıyorum. ama sorun çözülmedi. gerçi sık sık yaşadığım bi durum değil nadiren oluyor

İlginç bir durum gerçektende sıkıntı rahatsız edecek boyuta gelirse cihaza en azından 1 nolu seçenek ile reset atın kanal listeniz silinmez...