Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next machina emu hizmeti yardımı

himmet38

0
Üye
29 Ocak 2016
20
5
3
next machina son yazılımı yükledim.görüntü güzel ama bütün kullanıcı ayarlarım gitti ne kadar uğraşırsam uğraşayım eski haline geri getiremedim.hotbirdde şifreli yayınları ara sıra seyrediyordum şimdi hepsi kayboldu.hotbirdi yeniden tarattırdım kanalları buldu ama bundan 15 önce seyrettiğim kanallar şifreli diyor bu şifreyi nasıl açacağız yeni emu ve softcam yükledim açılmıyor .emu açılmasını biliyorum fakat yanlış yaptığım bir noktamı var onu bilemiyorum.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,542
2,143
113
İstanbul
next machina son yazılımı yükledim.görüntü güzel ama bütün kullanıcı ayarlarım gitti ne kadar uğraşırsam uğraşayım eski haline geri getiremedim.hotbirdde şifreli yayınları ara sıra seyrediyordum şimdi hepsi kayboldu.hotbirdi yeniden tarattırdım kanalları buldu ama bundan 15 önce seyrettiğim kanallar şifreli diyor bu şifreyi nasıl açacağız yeni emu ve softcam yükledim açılmıyor .emu açılmasını biliyorum fakat yanlış yaptığım bir noktamı var onu bilemiyorum.

Sevgili kardeşim öncelikle belirtmek isterimki cihazın FREE-SERVER hizmeti şimdilik çalışmıyor.! Muhtemelen bakım çalışması olabilir şimdi ne yaparsak yapalım bir işe yaramaz ama ayarları yinede tazeleyelim.
1.GİRİŞLER menüsü GİRİŞ TERCİHLERİ ok leyiniz.
2.Karşımıza gelen pencereden.
EMU-HİZMETİ=Standart(Csa)
SERVER-HİZMETİ=Devrede
FREE-SHARE=Açık yapıp kırmızı tuşla KAYDET yapıyoruz.(Ve server gelene kadar bekliyoruz bunun için ara sıra cihazı kontrol edelim.)