Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machine 3D İçin Machina IPTV İçin X Panel (xtream)

inat

0
Üye
24 Nis 2012
21
1
3
Next Machina 3D 'de IPTV İçin X Panel (xtream) Özelliği...

Çıkalıdan bu yana Machina 3D kullanıyorum önceleri Machina 3D Super kullanıyordum Sonra Machina 3D Çift Tuner (skart'lı Model) kullanıyorum
2 yıldır IP TV kullanıyorum Yeni satmış olduğum Next 2000 HD Minix İnternet Machina IPTV İçin X Panel (xtream) Hesabı Girebiliyor arkadaşım ama ben bu özelliği makinemde kullanamıyorum. Siz değerli Next dostlarına bir istek bir öneri olarak yazmak istedim.

Son düzenleme:

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
sabırsızlıkla bekliyoruz özellikle internet machina gibi 10 panel girişi olması çok iyi olur

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
olacak minideki gibi isimde verilebilecek eli kulağındadır az daha sabır

Kadir'im galiba bu isim yazma konusunda problem çıkmış yazılan satırlar siliniyormuş,ama en azından 5 adet X-PANEL girilebilme olmuş sanırım.! Durumu teyit etmek için üstada tekrar yazdım bana haber geldiğinde bu konuda bilgi vermeye çalışırım...

cihat43

0
Üye
7 Şub 2017
67
7
8

Kadir'im galiba bu isim yazma konusunda problem çıkmış yazılan satırlar siliniyormuş,ama en azından 5 adet X-PANEL girilebilme olmuş sanırım.! Durumu teyit etmek için üstada tekrar yazdım bana haber geldiğinde bu konuda bilgi vermeye çalışırım...

merhaba usta, yakında yeni yazılım geliyor o zaman iptv vb ne gibi yenilikler olur başka suprızler olacak mı?

cihat43

0
Üye
7 Şub 2017
67
7
8
Yeni yazılımda machina 3D kullanıcılarını yeni yazılımı sabırsızlıkla beklıyoruz hayırlısı Bilgilendırme için tşk.