Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix 2000 HD FTA vs Next Minix HD Black 2 +Plus

aaronfb85

0
Üye
29 Nis 2018
2
0
1
Merhaba Arkadaşlar,

Yeni bir mini hd uydu cihazı alacağım. Next marka almayı planlıyorum. "Next Minix 2000 HD FTA" ve "Next Minix HD Black 2 +Plus" cihazları arasında kararsız kaldım. Internetten araştırma yaptığımda ikisi arasında tam bir karşılaştırma yapılmadığını farkettim. İkisinin de fiyatı ortalama 120 tl civarında.
Hangisini önerirsiniz?

İyi Günler.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Merhaba Arkadaşlar,

Yeni bir mini hd uydu cihazı alacağım. Next marka almayı planlıyorum. "Next Minix 2000 HD FTA" ve "Next Minix HD Black 2 +Plus" cihazları arasında kararsız kaldım. Internetten araştırma yaptığımda ikisi arasında tam bir karşılaştırma yapılmadığını farkettim. İkisinin de fiyatı ortalama 120 tl civarında.
Hangisini önerirsiniz?

İyi Günler.

@aaronfb85 öncelikle hoş geldiniz almak istediğiniz cihazı sadece uydu izlemek için alacaksan "Next Minix 2000 HD FTA" al derim .yok hem uydu izleyeyim hemde evimde internetimde var ekstralarından faydalanayım dersen "Next Minix 2000 internet machina " düşünün (uydu cihazı+ıptv+youtube+film arşivi+bazı şifreli kanalları ile +18 içerikli yayınlar gibi fiyatı ortalama 239/270TL arası.Alış veriş sitelerinde taksitli alabilirsiniz (Cihazı peşin alırsanız forum yöneticisi @dijimemo ya özel mesajla ulaşın kampanyalı6 yada 1 yıl süreli server ile birlikte verebilir) Bilginize.