Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix Amigo HD USB Bellek ile IPTV Kanal Listesi Yüklemek.

buraq274

0
Üye
23 May 2015
16
0
3
Elimde olan iptv server'in şifresi çok uzun. Epeyce karakter içeriyor. Fakat manuel şifre girerken, belirli bir yerden cihazın kapasite şifre alanı için bittiğinden xpanel'e doğru kayıt yapamıyorum. Buna bir çözüm önerisi olan var mıdır?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Elimde olan iptv server'in şifresi çok uzun. Epeyce karakter içeriyor. Fakat manuel şifre girerken, belirli bir yerden cihazın kapasite şifre alanı için bittiğinden xpanel'e doğru kayıt yapamıyorum. Buna bir çözüm önerisi olan var mıdır?

User yada pass karakter sayısı ancak yazılımla düzenlenebilcek bır durumdur

mysterious26

0
Üye
4 Ağu 2017
2
0
1
Selam Amigo Eski model var plus değil.. ücretli iptv server 3500 3600 kanal m3u yu cfg ye çevirip yüklemeye çalıştım. hata veriyor yüklemiyor.
Eski amigoda 3500 kanalı nasıl yüklerim. forumda bazıları xstream xpanel falan demiş nasıl oluyor. yardımcı olabilir misiniz..?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Selam Amigo Eski model var plus değil.. ücretli iptv server 3500 3600 kanal m3u yu cfg ye çevirip yüklemeye çalıştım. hata veriyor yüklemiyor.
Eski amigoda 3500 kanalı nasıl yüklerim. forumda bazıları xstream xpanel falan demiş nasıl oluyor. yardımcı olabilir misiniz..?

15/05/2017 yazılımını yükle TIKLA INDIR hesap bilgilerinide MENÜ+MULTİMEDİA+XTREAM İPTV üstüne gel OK bas bilgilerini başında http:// olmadan gir port user pass kısımlarınıda gir her girmeye kaydediyorsun sarı tuş olması lazım en son uygula tıklayıp kanallarının yüklenmesini sağlıyorsun hesapta ne kadar kanal varsa iner kapasite sınırı yok ardından OK basıp listeyi gör hangi kanalı istersen OK le izle bu kadar cfg ile uğraşma 255 kanal hafızası var cfg nin

NOT: tekrardan hesap bilgilerini değiştirmek istersen XTREAM İPTV üstünde iken KIRMIZI Tuşa bas gelen ekranda değişikliğini yapabilirsin

Son düzenleme:

GOKHAN68

0
Üye
16 Mar 2012
212
203
43
49
aksaray
Sayın karbon hocam benim next amigo hd uydu alicisi var benim sorunum amigo da film izlenen yer fabrika ayari yapinca kayboldu filmleride yükleniyor diyor ama açmiyor yardim larinizi bekliyorum eposta adresim elentra_ 1977@hotmail. com ve tel no 5358765287

tarum

0
Üye
3 Eki 2015
13
0
1
kadir kardes dedigin gibi yaptim Internet baglantisini konturol edin yaziyor ama Internet baglantisi var nerde yanlis yapiyorum acaba yardim edersen sevinirim

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
yükledim yine aynisi yaziyor

bendeki önceden reset attıran yada neti kontrol edin diye uyarı veren paneller bu yazılımda hata vermiyor diye önerdim ama hala bazı panellerde bu sıkıntı var demekki yazılımla düzelecek sorundur elden geçmesi gerekiyor bizim yapabileceğimiz bişey yok nexte yazın ilgililer düzenleme yaparlarsa düzelir

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
peki satin aldigim iptv nasil yükleye bilirim baska önerin var mi acaba

xtream iptv ye kabul ettiremediysen usb kullanıcı bölümüne dosya yapıp yüklersin 255 adet hafızası vardır cihazın ona göre dosyanda adedi sınırlaman gerekli amigo bölümünde m3u converter mevcut aldığınız panel adresini dosya olarak indirip programla uygun hale getirip usb den güncellemeden yükleyin

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Merhaba next HD amigo var.xtreami nasıl yukleyebilirim

xpanel giriş için sırasıyla MENÜ+MULTİMEDIA+XPANEL IPTV üstüne gel OK bas (ilk defa giriş yapıyorsan OK bas ) giriş ekranı gelir
url:iptv.com gibi gir başında http:// olmadan kaydet
port:0000 gibi gir kaydet
user:akadir gibi gir kaydet
pas:akadir gibi gir kaydet
her bilgiyi girince UYGULA TIKLA panel aktifse kanallar yükleniyor uyarısı gelir yüklendikten sonra OK bas listeyi görürsün
xpanel bilgilerini değiştirmek için sırasıyla MENÜ+MULTİMEDIA+XPANEL IPTV üstüne gel burada KIRMIZI tuşa bas giriş ekranı gelir

Son düzenleme:

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,579
57,675
113
izmir çamdibi
Merhaba next HD amigo var.xtreami nasıl yukleyebilirim
A.kadir arkadaşımız gerekli açıklamaları yapmış resim örnektir

7yjPkP.jpg