Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next minix cool dan Machina 3D ye geçiş !!!

okayeg

0
Üye
5 Şub 2015
132
5
18
Next cool kullanıyorum. Bir yerde sıfır Machina 3D buldum. Onu almayı düşünüyorum.Fakat next cool cihazımda kanal listem özel ve ayarlamak için çok emek verdim. Bu kanal listesini Machina 3Dye atabilirmiyiz?

okayeg

0
Üye
5 Şub 2015
132
5
18
Bilgisayar ortamında da kanal düzenlemesi yapılamaz mı bu kadar. O zor bu iş. Sonuçta yazılımsal bir olay değil mi?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bilgisayar ortamında da kanal düzenlemesi yapılamaz mı bu kadar. O zor bu iş. Sonuçta yazılımsal bir olay değil mi?

Bakınız kendiniz nede güzel yazmışsınız evet herşey yazılımla halloluyor ama kendi modellerinde.! Diğer bir deyişle MERCEDES ile FİAT bir olmadığına parçaları ayrı ayrı olduğuna göre sanırım bu örnek yeterlidir.!

okayeg

0
Üye
5 Şub 2015
132
5
18
Bakınız kendiniz nede güzel yazmışsınız evet herşey yazılımla halloluyor ama kendi modellerinde.! Diğer bir deyişle MERCEDES ile FİAT bir olmadığına parçaları ayrı ayrı olduğuna göre sanırım bu örnek yeterlidir.!

Bu iş gözümde çok büyüyor. :) takıntı yaptım

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Bu iş gözümde çok büyüyor. :) takıntı yaptım

acaba çoklu bir uydu sisteminizmi varda bu kadar gözünüzde büyüyor
machına 3 d çift tuner ile hem motorlu çanak tuner 1 de hemde 10 uydu sabit tuner 2 de kullanmaktayım ,ne kadar kanal var bilemiyorum
inanın kanal sıralaması veya sistemle oynamak en fazla 2 saatinizi almaz yeni sıfırdan yapmak
bir kerede sisteminizi kurupda yedeğinizi aldınızmı korkmayın

okayeg

0
Üye
5 Şub 2015
132
5
18
1300 kanal var bu yüzden uzun alır diye düşünüyorum. Ya da hepsini ayarlamayacağım.

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
1300 kanal var bu yüzden uzun alır diye düşünüyorum. Ya da hepsini ayarlamayacağım.

bence hiç gözünüzde büyütmeyin o zaman
kanalları tarattıktan sonra silincekleri silin ve sıralancakları da sıraladınızmı tamam
birde kanallarınızı yedek alın her zaman derim

admo

0
Üye
7 Nis 2017
116
81
28
1300 Kanal bişey değil. Bende 7 uydu vardı. 2 gün önce hepsi silindi. 5000'e yakın kanal. Yedekte almamıştım. Resmen karalara bağladım. Rüyamda kanal sıralıyorum. Yandıkki ne yandık.

ali6511

0
Üye
24 Şub 2018
9
0
1
Bende de next machina 3d var cihazı açtıktan sonra tv bir süre sonra uyduyu görmüyor ve tv kendini kapatıyor sizce uydu bozuk mudur yeni almıştım.

ali6511

0
Üye
24 Şub 2018
9
0
1
Yok hocam philips led tv dijitürk uydusunda sıkıntı olmuyordu hiç scat kablosunu da deyiştirdim yine aynı şimdi yine oldu vod uygulamasını ve ip uygulamasını kullanırken oluyor daha çok.

--------------------

Geriye iyade etsem alırlar mı sizce uyduyu n11 den almıştım 4 gün önce.

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Bende de next machina 3d var cihazı açtıktan sonra tv bir süre sonra uyduyu görmüyor ve tv kendini kapatıyor sizce uydu bozuk mudur yeni almıştım.

hocam sizinki de değişik bir durum
kumandanın üst te ortada color tusu var onunla basarak deneyin