Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD 18.05.2012 Tarihli Yazılımı. (KANAL BİLGİSİ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Minix HD 18.05.2012 Tarihli Yazılımı. (KANAL BILGISI)

Ekte verilen yazılım sadece kanal bilgisi güncellemeleri için verilmiştir. Yazılım eklentisi bulunmamaktadır.

omersah

0
Üye
6 Ara 2011
4
0
1
Next Minix HD 18.05.2012 Tarihli Yazılımı. (KANAL BILGISI)

Ekte verilen yazılım sadece kanal bilgisi güncellemeleri için verilmiştir. Yazılım eklentisi bulunmamaktadır.

teşekkür ederiz. Aslında uydudan güncelleme gelmedikçe ben pek ayrıntılı kullanmıyorum.
ancak son dönemde tv8 gitti bunun yanında startv doğuş grubuna geçmesine rağmen hala hd olarak göremiyoruz.

Eğer bu güncellemyi yaparsak en azından star tv hd ye otomatik kavuşmuş olacak mıyız?

NOt: Bu arada en son hatırladığım kadarıyla bu dosyayı usbye atıp güncelleme kısmından zip içindeki dosyayı oku dememiz yeterliy di değil mi

teşekkürler...

nasrettinhoca

0
Üye
15 May 2012
6
0
1
İzmir
Geçen gün güncelleme yapmak istemiştim, ama herhalde sadece kanal bilgisini değil, her şeyi güncellemeye çalışmıştım ve bunun sonucunda uydu alıcısı bloke olmuştu. Meseleyi kendi imkanlarımla çözemeyince yetkili servise götürmüştüm ve cihazı bugün geri alabildim. Bu güncellemeyle aynı sıkıntının tekrar etmeyeceğini umuyorum. Bu arada TRT3'teki veya NTV Spor'daki şifreli maçları seyredebilecek miyiz bu güncellemeyle?
Emeğinden dolayı teşekkürler...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Geçen gün güncelleme yapmak istemiştim, ama herhalde sadece kanal bilgisini değil, her şeyi güncellemeye çalışmıştım ve bunun sonucunda uydu alıcısı bloke olmuştu. Meseleyi kendi imkanlarımla çözemeyince yetkili servise götürmüştüm ve cihazı bugün geri alabildim. Bu güncellemeyle aynı sıkıntının tekrar etmeyeceğini umuyorum. Bu arada TRT3'teki veya NTV Spor'daki şifreli maçları seyredebilecek miyiz bu güncellemeyle?
Emeğinden dolayı teşekkürler...

Bu yazılımda sadece kanal listesi güncellemesi bulunmaktadır. ilave bir şey yoktur, dediğiniz kanalları EMU özelliğini aktif ederek izleyebilirsiniz.
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=450&postcount=2

hdengin

0
Üye
12 Eki 2011
111
7
18
İstanbul
Emeği geçenlere teşekkürler.
1-Madem yazılım eklentisi yok, neden sadece kanal yükleme dosyası olarak yayınlamadınız da *.abs dosyası olarak yayınladınız?
2-TRT 1 HD listeye eklendi mi? (Çünkü TRT 1 HD test yayınına başladı, teledünyada şuan izliyoruz.)
3-Yazılımı yükledikten sonra tekrar EMU aktif edip daha önce yüklemiş olduğum softcam'i tekrar yüklemek zorundamıyım?

hdengin

0
Üye
12 Eki 2011
111
7
18
İstanbul
TRT 1 HD Uydu Frekansı
Frekans: 11041 V (Dikey) Sembol Oranı: 8400 FEC: 3/4 Modülasyon: 8PSK Türksat 3A/2A 42.0°E Uydusu

TRT HD eski TP'den çıkmıyor artık, bu verdiğim frekansta hem TRT HD hem de TRT1 HD var. Eski TP'yi silin gitsin.

Kanal nasıl eklenir diye soruyorsanız buyrun buraya bakın.
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=1146

Son düzenleme:

enver07

0
Üye
17 May 2012
8
0
1
teşekkür ederiz. Aslında uydudan güncelleme gelmedikçe ben pek ayrıntılı kullanmıyorum.
ancak son dönemde tv8 gitti bunun yanında startv doğuş grubuna geçmesine rağmen hala hd olarak göremiyoruz.

Eğer bu güncellemyi yaparsak en azından star tv hd ye otomatik kavuşmuş olacak mıyız?

NOt: Bu arada en son hatırladığım kadarıyla bu dosyayı usbye atıp güncelleme kısmından zip içindeki dosyayı oku dememiz yeterliy di değil mi

teşekkürler...

Star hd dsmartta görünüyor ama paket yayının içinde bende bulamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...