Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 21.07.2017 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
son yazilimi mi yüklemem lazim?

dene belki düzeltmişlerdir bağlantı linkini
ben bir önceki yazılımı xpaneldeki hata yüzünden yükledim paneli ilk yüklemeden sonra izlerken ikinci defa yükleme yapıyor ve çıkışta cihazı kilitliyor sıkıntılıydı ama 15/05/2017 yazılımı OK sıkıntı yok reset attıran xpanel hesaplarını sorunsuz yüklüyor yazmıştım foruma

kartal07

0
Üye
22 Mar 2015
108
113
43
Arkadaslar merhaba,
Erdinç usta aşağıdaki sorunuma, en alttaki cevabı vermişti. Ancak dediğini yaptım. 1 çalışmayan cccam sever, 3 adette altına aktif cccam sever ekledim. Yinede cihazım da bir değişme olmadı. Hiçbir kanalı açmadı. İlk server kırmızı, sonrqki 3 server mavi yanıyor. Şifre çözmüyor.
Ne yapmam gerekiyor.
Yardımcı olabilirmisiniz?.
Teşekkürler.

(Sorum);
Üstad, iks free server ım bitti. Günlük cccam server yüklüyorum. Ancak next amigo(sarı) hd uydu alicım yinede kanal açmıyor.(hotbird 13 ve Astra 19.2) Ne yapmam gerekli.

(Erdinç usta cevabı);
suresi bitmiiş bir satır yuklemiş olmalısınız,yuklemeden once test sitesinde kontrol ediniz.

venlo

0
Üye
28 Eki 2017
6
0
1
arkadaslar Next Minix HD Amigo kanal listesini yenicem usb yukledim ama data guncellemeden gormuyor nasil yapabilirim

Bahriyeli59

0
Üye
3 Ocak 2016
72
50
18
Almanya
komando38 arkadasim cihazin modelini yazmamissin eger Next minix HD amigo ile ilgiliyse cihazin son iki yazilimi asagidaki gibi sen herhelde baska cihazin yazilimini yüklemissin
Next Minix HD Amigo 21.07.2017 Yazılımı
Next Minix HD Amigo 15.05.2017 Yazılımı

--------------------

Next Minix HD Amigo cihazi olan arkadaslar bir haftadir bende iptv ulusal kanallar free share calismiyor bilgisi olan varmi ?

Son düzenleme:

serhat56

0
Üye
18 Mar 2016
5
0
1
komando38 arkadasim cihazin modelini yazmamissin eger Next minix HD amigo ile ilgiliyse cihazin son iki yazilimi asagidaki gibi sen herhelde baska cihazin yazilimini yüklemissin
Next Minix HD Amigo 21.07.2017 Yazılımı
Next Minix HD Amigo 15.05.2017 Yazılımı

--------------------

Next Minix HD Amigo cihazi olan arkadaslar bir haftadir bende free share calismiyor bilgisi olan varmi ?

tetnet bagliyacaksin kgs aktif olacak oky benimki next minix hd amigo saridir sorun yok gayet hotbert sirus4 belgesel kanalar aktif ihisiyreler

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
arkadaslar Next Minix HD Amigo kanal listesini yenicem usb yukledim ama data guncellemeden gormuyor nasil yapabilirim

yazılım yükler gibi yükleme yapıcaksın usbden güncellemeye gel kanal yedeğini seç OK le

--------------------

Mgcamd da cihaz bagli ama free share gene acik gidiyor free shareyi nasil kapatmak lazim

kapanmıyor malesef hangi protocolü seçersen onun çalışması diğerlerinin kapanması lazım ama hepsi aktif kalıyor bu yazılımsan sorundur ancak orayı inactive ederseniz tümü kapanıyor başka yolu yok

venlo

0
Üye
28 Eki 2017
6
0
1
txt dosyasi oldugundan olmus cfg olarak yaptim gordu ama bunda linkler gormuyor bu seferde yukleme esnasinda su hata veriyo , cannot read enough file data....
cozumu nedir

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
txt dosyasi oldugundan olmus cfg olarak yaptim gordu ama bunda linkler gormuyor bu seferde yukleme esnasinda su hata veriyo , cannot read enough file data....
cozumu nedir

sen iptv dosyasımı yüklemeye çalışıyorsunki öyle eğer dosya iç yapısı amigoya uygunsa kabul edip şöyle yapmanı öneriyorum o hatayı almayacaksın dosyanı aç farklı kaydet de tümdosyalar seç kodlamayıda ANSI yap kaydet uzantı cfg olacak şimdi yükleyebilirsin hatasız

venlo

0
Üye
28 Eki 2017
6
0
1
Next Minix HD Amigo xtream calismiyor birde bunu nasil yapabilirim yada nasil xtream yukleyebilirim.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Next Minix HD Amigo xtream calismiyor birde bunu nasil yapabilirim yada nasil xtream yukleyebilirim.

xtream girmek için multimedia bölümüne gelip xtream üstünde iken (eğer ilk defa giriyorsan ) OK bas çıkan ekranda url kısmına başında http olmadan adresi porta kadar gir altta port kısmına port gir user ve pass bilgilerini girip her bölümde girdikten sonra sarı tuşla kaydet enson UYGULA tıkla aktifse kanalların yüklenecektir
eğer hesabı değiştireceksen xtream iptv üstüne gel KIRMIZI tuşa bas güncelle
hatırlatma 15/05/2017 yazılımındaki xtream panel sağlıklı çalışıyor

venlo

0
Üye
28 Eki 2017
6
0
1
evt cok tsk ederim denedim oyle oldu calisiyor suan ama benim herseyden once iptv listesini guncellemem gerek dosya elimde ama yapamadim onun tarifini yapabilirmisin bana bir ornek gostererek kanallari ben eklerim elimde guncel linkler var

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
evt cok tsk ederim denedim oyle oldu calisiyor suan ama benim herseyden once iptv listesini guncellemem gerek dosya elimde ama yapamadim onun tarifini yapabilirmisin bana bir ornek gostererek kanallari ben eklerim elimde guncel linkler var

buradaki programı indir http://www.next.web.tr/showthread.php/7142-Next-Amigo-IPTV-ve-CCcam-Dosya-Oluşturma-Programı.html
tek tek eklemeli dosya hazırlar açıklamayı oku dosyanı yap içine bakarsın durumu daha iyi anlarsın
yada buradakini indir http://www.next.web.tr/showthread.php/15174-M3U-To-ALL-IPTV-Converter.html açıklama mevcut oku dosyanı hazırla olacaktır

venlo

0
Üye
28 Eki 2017
6
0
1
sen iptv dosyasımı yüklemeye çalışıyorsunki öyle eğer dosya iç yapısı amigoya uygunsa kabul edip şöyle yapmanı öneriyorum o hatayı almayacaksın dosyanı aç farklı kaydet de tümdosyalar seç kodlamayıda ANSI yap kaydet uzantı cfg olacak şimdi yükleyebilirsin hatasız

Bu islemi nasil yapacagimi bana tekrar anlatirmisin ANSI yap derken

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Bu islemi nasil yapacagimi bana tekrar anlatirmisin ANSI yap derken

elinde amigo için iptv.cfg dosyan varsayarak yükleyemediğini sandım cfg yapınca oldu dedin yukarda ama hata verdi dedin o hata dosya kodlamasındandı o dosyayı iptv.cfg dosyanı notdefteri ile aç üstte sekmeden dosya ve farklı kaydet tıkla açılan pencerede dosya türü tüm dosyalar seç altta kodlama bölümünü ANSI yap kaydet o zaman cihaz sorunsuz alacaktır hata vermez

venlo

0
Üye
28 Eki 2017
6
0
1
elinde amigo için iptv.cfg dosyan varsayarak yükleyemediğini sandım cfg yapınca oldu dedin yukarda ama hata verdi dedin o hata dosya kodlamasındandı o dosyayı iptv.cfg dosyanı notdefteri ile aç üstte sekmeden dosya ve farklı kaydet tıkla açılan pencerede dosya türü tüm dosyalar seç altta kodlama bölümünü ANSI yap kaydet o zaman cihaz sorunsuz alacaktır hata vermez

yapamadim programi bilgisayarim indirmiyor guvenlikl'dey'l dýe dosyay'da yapamadim

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
keşfettiğim diğer problemler
geçen yazılımlara göre bu yazılımda family share özelliğinin çalışmaması.
Son birkaç yazılımdan itibaren powervu kullanan kanaldan biss kullanan kanala geçtiğimizde biss li kanal açılmamaktadır. Çözümü ise biss kullanan başka bir kanal ile tetikleme yaparak (git - gel yaparak ) sorun çözülüyor.
astra 19 da yayın yapan canalsat paketlerine tıkladığımızda cihazda belirgin kasılmalar oluyor. Bununla birlikte Powervu kullanan kanalları açmaya kalktığımızda açılmıyor. Çözüm: Cihazı kapat aç yapınız.
XTREAM hesapların bir kısmında izleyip çıkarken cihaz kilitleniyor. Liste yenilenme sık sık var.
Başka sorunlar gözlersem yine buraya yazacağım

Son düzenleme:

excalibur1905

0
Üye
18 Şub 2015
59
19
8
Xtream hesabına 2000 HD deki gibi tek tuşla direkt girme fonksiyonu yapsaniz çok güzel olur hani.bide vod bölümleri için ileri geri sarma yi da unutmayalım ustalar..... emeği geçen herkese teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...