Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 23.10.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

escobar

0
Üye
10 Şub 2015
235
7
18
kocaeli
yazılımların hepsi aynı sonyazılımda reset yapıyor flim izlede falan..film izle daha iyiydi eskiden nesi iyileştirlmiş amlamıyorum. iyileştirilmişse reset nie yapıyore

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sayın A.kADİR son yazılımı yükledikten sonra kendi kanal sistemi yükledim fakat kanal aratmalarımda kanal bulunamadı yazısı çıkıyordu onunda çaresini buldum sizin kullandığınız 19 12 2014 yazılımını yükleyip biraz zahmetli oldu ama kanalları yeniden taratıp sıraladım. Dediğiniz gibi gayet stabil bir yazılım sorunum şu İP dıy kanalına yüklediğim açan keyler şu anda aktif olduğu halde cihaz bu kanalları açmıyor. ne yapmam lazım

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Sayın A.kADİR son yazılımı yükledikten sonra kendi kanal sistemi yükledim fakat kanal aratmalarımda kanal bulunamadı yazısı çıkıyordu onunda çaresini buldum sizin kullandığınız 19 12 2014 yazılımını yükleyip biraz zahmetli oldu ama kanalları yeniden taratıp sıraladım. Dediğiniz gibi gayet stabil bir yazılım sorunum şu İP dıy kanalına yüklediğim açan keyler şu anda aktif olduğu halde cihaz bu kanalları açmıyor. ne yapmam lazım

iptv ye gir kanal listesini solda çıkart çalışmayan kanalın üstünde iken sarı tuşa basıp edite gir bak bakalım adres satırı varmı dolumu boş ise dosyanı tekrar yükle (hepsini silip yükle tekrar olmasın) çalışması lazım eğer aktifse gayet stabil çalışıyor başkada aklıma bir şey gelmiyor

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sayın A. KADİR dediklerinizi uyguladım sayfa dolu gözüküyor. üzerine geliyorum daha önce şık diye açan kanal 2 dakika bekledikten sonra açıyor fakat bir müddet sonra lütfen yazısı ile bekliyor.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
İnternetin hızı ile alakalı olamaz çünkü hz 13 görülüyor

bende aynı tarihli yazılımı kullanıyorum öyle bir sorun yok aktifse açılıyor kimisi hemen bazıları birkaç saniye sonra ama aktif olupta açılmayan olmadı
öneri herkes kendine göre en uygun tarihli yazılımı kullansın bunuda yazılımları deneyerek karar vermek gerek bazısında iptv bazısında sinyal yok uyarısı gibi

ibo55

0
Üye
5 Ara 2015
26
0
1
Arkadaşlar benim uygulamaların hepsi çalışıyor sadece dailymotion videolari açmıyor veri hatası diyor.bilgisi olan varmi bu konu hakkinda.next minix hd amigo 23.10.2015 yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...