Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next minix hd amigo ekrana Unauthorized Software yazısı çıkıyor ve freshare sorunu.

10 Nis 2012
30
1
8
sayın yetkililer Next Minix hd amigo aldım freshare açıyorum hiç bir şifreli Kanalı açmıyor. yukarıdaki yazdıklarınızı aynen uyguluyorum menü 7777 iks wiev yeşil tuşla updade değişen bir şey olmuyor.ayrıca ekranda sürekli Unauthorized Software (izinsiz Yazılım) yazısı çıkıyor.cihaza en son 19 12 2014 tarihli Yazılım yüklü. lütfen yardım!

10 Nis 2012
30
1
8
multimedyada youtube de sıkıntı yok, ıptv ve film izle çalışmıyor artı cıhaz sıfır olmasına rağmen freshare aktif ediyorum menü 7777 iks wiev yeşil tuşla updade değişen bir şey olmuyor her hangi tarih de yazmıyor mesela ücretsiz freshare şu tarihe kadar şifreli kanalları çözecek diye.ayrıca ekranda sürekli Unauthorized Software (izinsiz Yazılım) yazısı çıkıyor.eski yazılımı da kabul etmiyor Custom mode mismatch uyarısı veriyor.arkadaşıma tavsiye etmiştim oda amigo aldı fakat sonuç ne olur bilemiyoruz çözüm bekliyoruz. fabrika ayarlarına da dönüş yapıldı yine aynı değişen bi şey olmuyor.

Son düzenleme:
10 Nis 2012
30
1
8
karbon usta öncelikle ilgin için teşekkür ederim yazdıklarını aynen uyguladım boot modunda yükleme yaptım 17.03.2014 yazılımı geldi aynı yazı ( Unauthorized Software) yine ekranda duruyor, sonra 07.12.2013 yazılımını yükledim geçersiz yazılım uyarısı yaptı sonra 19.12.2014 son yazılımı yükledim yine Unauthorized Software yazısı ekranda duruyor bir sonuç alamadım.cihazı servise göstereceğim. saygılar.