Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next minix hd Amigo kapanıp açılıyor

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Selam arkadaşlar, next amigo bir müddet çalıştıktan sonra sürekli aralıklarla açılıp kapanıyor.
Merkez servise gönderdim sorun yok diye geri gönderdiler.Sizce ne olabilir?Aynı sorunu yaşayan oldumu?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Selam arkadaşlar, next amigo bir müddet çalıştıktan sonra sürekli aralıklarla açılıp kapanıyor.
Merkez servise gönderdim sorun yok diye geri gönderdiler.Sizce ne olabilir?Aynı sorunu yaşayan oldumu?

cccamlardan yapar son yazılımlarda bu sorun vardı bendede oldu hangi yazılım hatırlamıyorum xpanel eklenen yazılımdı sanırım yada önceki demekki devam ediyor sorun önce cccam satırlarını KIRMIZI tuşla off konumuna al gözlemle devam ediyorsa resetleme sorun başkadır
15/05/2017 yazılımını kullanıyorum 2 cccam girili artı free açık tümü çalışıyor sıkıntı yok
unutmadan eski kanal yedeği yüklediysen bazı yazılımların kanal yedekleri uyumsuzluk yapar donma kilitlenme yapar onuda gözden geçirmeni öneriyorum

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
merhabalar;
Cihazın belli süre sonra sürekli kapanıp açılmasında olası sebepler
1 ) Cihazınızın anakartı normalden fazla ısınıyor olabilir. Anakart arızası olabilir.
2 ) Kullandığınız cccam serverlerin hepsi aynı anda aktif ise cihazda kullanılan ram miktarını şişirmesi sonucu olabilir. Cihaz aşırı bellek kullanımında kendini korumaya alıyor olabilir. Kullanmadığınız satırları off konumuna getiriniz.
3 ) Kullandığınız yazılım dosyası hasarlı olabilir. Temiz bir yazılım dosyası deneyiniz ( kanal yedeklemenizi yapınız )
Bunlar olası sorunlar kesinliği olmayacağını göz önüne alınız.

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Yanıtlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Test edip bilgi vereceğim.

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
15.05.2017 yazılımını attım açılıp kapanma sorunu çözüldü;Cihazın iks süresi bitik oldoğu için,Özel cccam server attım
13E ve 16E uydularında çok geç açıyor,bazende hiç açmıyor.Başka serverlerle deneyeceğim,mutlaka bununda bir çözümü vardır.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
15.05.2017 yazılımını attım açılıp kapanma sorunu çözüldü;Cihazın iks süresi bitik oldoğu için,Özel cccam server attım
13E ve 16E uydularında çok geç açıyor,bazende hiç açmıyor.Başka serverlerle deneyeceğim,mutlaka bununda bir çözümü vardır.

15/05/2017 yazılım elimdeki cihaza reset attıran paneli kabul ediyor önceki yazılımlarda kabul etmiyordu son yazılımdada kabul ediyor amma bende paneli izlerken listeyi tekrar yükleme yapıyordu yani 2. defa listeyi indiriyordu ve 2. listede kanallar isimsiz olarak görünüyordu ve panelden çıkışta cihaz kilitlenme yapıyordu fişten çekmek zorunda kaldığımdan tavsiye ettim forumdada belirttim bu durumu sorunun çözüldüğüne sevindim

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Selam arkadaşlar.Şu Amigo kapanıp açılma olayını şöyle sonlandırayım.
15.05.2017 Yazılımı ıle açılıp kapanma olayı ortadan kalktı;fakat şifreli yayınlarda,özel cccam attığım halde açma konusunda sorun yaşadım.
Bu sorunuda 21.07.2017 yazılımı atarak ve başka server kullanarak çözümledim.
Şu an 13E,16E Popüler uyduların tamamı sorunsuz açmaktadır bilgilerinize.Yanıt veren arkadaşlara tekrardan teşekkür ederim;Hep birlikte nice paylaşımlara.

erhancigerci

New member
Üye
23 Şub 2019
2
0
1
Merhaba Next minix amigo plus son guncelleme sonrası ekranda; rehberin, "şimdiki/sonraki modu" sürekli açık ve kaldırılamıyor, silinemiyor. Sürekli ekranda. Ne yapmalıyım