Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Plus 20.06.2017 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Yazılım Notları:

- PIN kodu değiştirme problemi düzeltildi.
- IPTV bölümlerinde IR Displayde kanal numaralı yazma sorunu düzeltildi.
- Desteklenen IPTVler için bilgi bandında çözünürlük bilgileri eklendi.
- Kilitlenmeye sebep olan bazı XTREAM IPTV hesapları düzeltildi.
- 5 farklı XTREAM IPTV hesap desteği eklendi.
- Kanada hava durumu düzeltildi.
- Altyazı tuşu sorunu düzeltildi.
- Bazı tercüme hataları düzeltildi.
- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.

Not : Yazılım sadece Next Amigo PLUS yazılımıdır, diğer Next Amigo ve Mini serilere YÜKLEMEYİNİZ.!

İNDİR

İNDİR (LİNK 2)

Son düzenleme:

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Yeni bir yazilim gelmis guzelde olmus, benim cihaz 2 gun once kitlendi kurtarma yazilimida atamiyorum.
Yaz tatiline Turkiye'ye geldigimde bana onerebilinecek baska bir cihaz olur ise onu deneyecegim, halbuki cihazi begenmistim.

Son düzenleme:

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Yeni bir yazilim gelmis guzelde olmus, benim cihaz 2 gun once kitlendi kurtarma yazilimida atamiyorum.
Yaz tatiline Turkiye'ye geldigimde bana onerebilinecek baska bir cihaz olur ise onu deneyecegim, halbuki cihazi begenmistim.

DOST ustam cevap yazmış usb ile kurtarma yazılımı atmayı deneyin görürse kabloya gerek kalmaz.

İlk önce BOŞ bir USB belleği FAT32 olarak biçimlendirip dosyasının ismi rom.bin olarak değiştirilip USB belleğe kopyalandıktan sonra, USB bellek cihaza takılıp enerji verilir ve kumandadan OK tuşuna üstüste bir kaç kez basılırsa yazılım güncelleme işlemi boot modunda yapılabilir.

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra ürün otomatik olarak açılacaktır.

Next Minix HD Amigo Plus 15.5.2017 Kurtarma Yazılımı

http://www.next.web.tr/showthread.p...D-Amigo-Plus-15-5-2017-Kurtarma-Yazılımı.html

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Kadesim kitlendiginde hangi yazilim var ise o yazilimin atmayi dene yani üzerindeki yazilimin hatirliyorsan o yzilimiyükle bende de aynisi oldu ve Ben kurtardim bir dene derim tomyblack Kadesim kolay gelsin

Son düzenleme:

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
darısı sarı ların başına sabırsızlıkla bekliyoruz o cihaza gelme ihtimali varmı acaba

komando38

0
Üye
8 May 2016
94
34
18
Kayseri
Birde şu dayzeg 1.0 a kapalı seçeneği koysalar bu yüzden 8li dayseq sorunu yaşıyorum 4 den sonra ki uyduları tanıtamıyorum

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
minik amigo plus

önceleri izlediğim x panel açılmıyor

Son düzenleme:

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Tesekkurederim usb ile maalesef kurtarma yazilimini olmuyor mecburen RS-232 To Jack kablosu gerekecek onu temin etmem imkansiz oluncada elimdeki emektar NEXT-YE 8000 PLUS ile idare ediyorum. Turkiyeye izine gittigimde kurtarma yazilimi attiracagim. Sanirim birde yedek baska uydu cihazi alacagim.

lorenzoturk

0
Üye
13 Haz 2016
17
0
1
selamlar yeni yazılımda XTREAM IPTV bölümüne m3u uzantılı ip tv yükleyemiyorum buraya yükleme işlemini nasıl yapılabilir anlatacak arkaşalara teşekkerlir

Tekno_Manya

0
Üye
24 Eyl 2016
18
1
3
Tam yüklüyordum elektrik gitti kumanda gözünde load yazıyor tv ekranında frekans bilgileri olan saçma bir ekran var kurtarma yazılımıda yüklemiyor bir türlü usb den

snooker fan

0
Üye
11 May 2017
30
0
6
Arkadaşlar lütfen biraz da artılarını yazalım bu cihazın. 16 adet malum spor kanalını bir sürü ülke kanallarını 1 yıl ücretsiz seyredebileceğiniz kaç tane cihaz var söyler misiniz.Canal plus 11856 V 29700 paketi donma sorunlarıyla birlikte ilk günden beri açık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...