Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Plus Aktivasyon İşlemleri ( IPTV / VOD / Server vb..)

eergin

0
Üye
15 Ocak 2018
2
0
1
Dunden beri ayni probeblem bende de var. Yazilim en son du fakat tekrar guncelledim hic birsey degismedi.

sedattascı

0
Üye
6 Eyl 2013
48
2
8
64
istanbul-yenibosna
arkadaşlar cuma gününe kadar sorunsuz izlediğim ccam server cumartesiden beri açılırken kalan günlerim yerine
Need New Versiyon SW yazarak free serverdeki kanalları açmamaktadır.İP TV de sorun yoktur
221 günüm vardı bu durumunasıl düzelteceğiz.cihazda son yazılım yuklü. 06-11-2017 yazılımı

sorun saat 11.30 itibariyle düzeldi normale döndü.

Katipoglu74

0
Üye
17 Şub 2018
2
0
1
iyi geceler arkadaslar benim de bir sorum var bu aktivasyonun zamani bittiginde nasil uzatiyoruz lütven bilgisi olan yaziversin.teskkür ederim.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Arkadaşım günün dolduğunda sitede DİGİMEMO arkadaşımızla irtibata geçersen işini halledersin. Benimde senin gibi amigo plus cihazım vardı serverin günü doldu Digimemo arkadaşı arayarak yeni serverimi aldım.

Katipoglu74

0
Üye
17 Şub 2018
2
0
1
Tesekkür ederim arkadasim

--------------------

Arkadasim tesekkür ettim de be bu arkadas Digimemo yu bulamadim.Foruma da yeni girdim tam kullanmayi bilmiyorum

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Arkadaşım forumun en alt bölümüne in orada arşiv yazn bölümü göreceksin hemen yanında cccam server üyelik yazan yerde DİGİMEME yazar orayı tıkla cihazının adını yani satın almak istediğin ne ise yaz sana cevap verir.

maliyer35

0
Üye
16 Şub 2018
8
0
1
Bende amigo plus ile tango red arasında kaldım. Ancak amigo plusda tkgs yok sanırım. Kullanan arkadaslar cevap yazabilir mi tkgs olup olmadıgını.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Katipoğlu74 arkadaşım yukarıda sana yazdım bilmem ulaşabildinmi Digimemoya eğer hala ulaşamadıisen forumun baş sayfa konularında IPTV üyelik karşısındada DİGİMEMO yazar oradan kesin ulaşabilirsin. dahada olmadı benim telefon numaramı veriyorum beni ara sana DİGİMEMONUN telefonunu vereyim. Benimde forumdaki bir veya İPTV alacak arkadaşlarıma bir yardımım bulunsun. TEL.05428040105

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Next amigo plus tandberg ve plus vu emu larını destekliyor mu birde tkgs var mı????

Tandberg de powervu da mevcut. TKGS olsa ne olur olmasa ne olur.Kanal sıralması yapamazsın. Favoriler uydu listesi olarak gözükür. 750 kanallık bir liste 1500 kanal yer işgal eder.Böyle bir cihazdan beklentin daha yukarılarda olmalı. 50-75tl arasında satılan piyasa malı cihazlar için bir artı olabilir TKGS.

yunu2112

0
Üye
13 Eyl 2018
1
0
1
Vanilla Server da var mı

--------------------

Server türleri olarak neler var

--------------------

Selam aranızda bein sports Arabistan kanallarını izleyen var mı