Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Plus İnceleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
teşekkürler xtream bölümü ve iptv bölümü nasıl kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşsınlar sinyal yok uyarısı varmı? iptv 0000 haneli gözüküyor kapasite kaçtır gibi

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
IPTV USB ile yüklenebilecek kapasite 2500müş. Henüz yeni sipariş verdiğim için cihaz elime geçmedi daha.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
sezgin2 teşekkürler bilgi için hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim kullanınca bilgileri paylaşırsan sevinirim emu,iptv,xtream gibi saygılar

işlemci redline 4000 ile aynı bu cihazda iptv stabilmiş edindiğim bilgi böyle özellikler aynı umarım amigo plusta stabildir kardeşi fena değil :D

Son düzenleme:

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
sezgin2 teşekkürler bilgi için hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim kullanınca bilgileri paylaşırsan sevinirim emu,iptv,xtream gibi saygılar

Elime ulaşınca daha detaylı kontrol edeceğim ağabey. Eksikler ve hatalar Doktor usta sağ olsun yardımcı oluyor ona da iletiyorum.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Elime ulaşınca daha detaylı kontrol edeceğim ağabey. Eksikler ve hatalar Doktor usta sağ olsun yardımcı oluyor ona da iletiyorum.

doxtor mac3d ile ilgileniyor bu cihazlarla ilgilenirmi bilemem mesajlar nextin sitesinde oto geri dönüş yapılıyor iletilecek diye ilerisi yok öyle kalıyor

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
doxtor mac3d ile ilgileniyor bu cihazlarla ilgilenirmi bilemem mesajlar nextin sitesinde oto geri dönüş yapılıyor iletilecek diye ilerisi yok öyle kalıyor

Doktor'a direkt e-posta atıyorum. Minix Combo için özellikle PowerVU konusunda ve diğer eksiklikler konusunda bilgilendirme yaptım.
"değerli kardeşim..yazdıklarını bastırıp p tesi günü ilgili bölüme iletip, takipçin olucam ben etki alanımdakilere kendim destek olucam" diye beni bilgilendirmişti. Mini makine 3D içinde parçalar bekleniyormuş. Geldiği anda üretime başlancak demişti Mach1 abi. Makine 3d genel olarak bitmiş anladığım kadarıyla. Bu ara boşlar. Destek masası da o yüzden yavaş yavaş mesajlara cevap vermeye başladı zaten. 4 ay önceki konulara şimdi cevap veriyorlar.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Doktor'a direkt e-posta atıyorum. Minix Combo için özellikle PowerVU konusunda ve diğer eksiklikler konusunda bilgilendirme yaptım.
"değerli kardeşim..yazdıklarını bastırıp p tesi günü ilgili bölüme iletip, takipçin olucam ben etki alanımdakilere kendim destek olucam" diye beni bilgilendirmişti. Mini makine 3D içinde parçalar bekleniyormuş. Geldiği anda üretime başlancak demişti Mach1 abi. Makine 3d genel olarak bitmiş anladığım kadarıyla. Bu ara boşlar. Destek masası da o yüzden yavaş yavaş mesajlara cevap vermeye başladı zaten. 4 ay önceki konulara şimdi cevap veriyorlar.

dediğin gibiyse güzel bu sorunlara kısa sürede çözüm bulunacağına işarettir amigo plusta povervu var sanırım karbonun resimli açıklamalarında gözüküyor bilgilendirme için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...