Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Plus usbden film izleme sorunu!

melih0660

0
Üye
15 Tem 2015
1
0
1
Arkadaşlar merhaba cihazı alalı 1 ay kadar oldu fakat yoğunluktan yazma fırsatı bulamadım. Şimdi sorunum şu harddiskimde onlarca belgesel mevcut hepsi full hd. Cihaza takıyorum harddiski görüyor fakat o film klasörlerine girdiğimde sanki klasör boş gibi görünüyor. Bazı mkv filmlerde de aynı sorunu yapıyor. Bazı avi formatlı düşük kaliteli filmlerde de dosya türü desteklenmiyor hatası alıyorum. Bu sorunları nasıl halledebilirim acaba yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Arkadaşlar merhaba cihazı alalı 1 ay kadar oldu fakat yoğunluktan yazma fırsatı bulamadım. Şimdi sorunum şu harddiskimde onlarca belgesel mevcut hepsi full hd. Cihaza takıyorum harddiski görüyor fakat o film klasörlerine girdiğimde sanki klasör boş gibi görünüyor. Bazı mkv filmlerde de aynı sorunu yapıyor. Bazı avi formatlı düşük kaliteli filmlerde de dosya türü desteklenmiyor hatası alıyorum. Bu sorunları nasıl halledebilirim acaba yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
Ayni sorunu yasiyorum bir kac kez forumlarda yazsamda bir cevap alamadim, Xvid ile codeclenmis videolarda sorun goremedim, benimde harici depolarim var ve genelde filmlerim Multilang ve MKV formatinda olup altyazilarida var bunlari maalesef bu cihazda acamiyoruz, umarim yeni bir yazilim ile bu sorun giderilir.
Konuyu next destege mesaj ceksemde maalesef kimseden ses cikmadi, sitede ayni cihazi kullanip usb yada harddisten usb kablo ile baglanip film izlemek izteyen baska kimse cikmamis gibi gorunuyor deneyenlerden yorum bekliyoruz tesekkurler.

Son düzenleme: