Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Black 02.09.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Minix HD Black 02.09.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

Kod:
- Oynatılamayan bazı Youtube içerikleri düzeltildi.
- key2.db altyapısı kullanır.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHDBlack_02092015.zip
    5 MB · Görüntüleme: 60
  • key2.zip
    4.1 KB · Görüntüleme: 47
19 Mar 2013
30
0
6
NEXT BENCE ÜRETMİŞ OLDUĞU UYDU ALICILARININ ALTINI ÇİZEYİM KABLOLU İNTERNET GİRİŞİ OLMAYAN MİNİX HD UYDU ALICILARININ (AMİGO ve MACHİNA3D) HARİCİNDE MENÜ OSD RENK VE GÖRSELLİĞE AMBALAJ VE KUTU İÇERİĞİNE ÖNEM VERDİĞİ KADAR SERVİS VE IPTV , CCCAM SERVER SİSTEMLERİNİ İYİLEŞTİRMEYE ZAMAN VE (ARGE) ÇABA HARCASIN ÇÜNKİ O KADAR ÇOK NEXT MİNİX HD IPTV DESTEKLİ UYDU ALICISI SATTIK VE GİRDİKİ PİYASAYA FAKAT ŞUAN HİÇBİRİNİN STABİLİTESİ YOK BİRAZCIK RAM LERİ YÜKSELTSİN İLLA BİR ENİGMA LİNUX GİGA VEYA VEYA VEY REDLİNE KORAX OLAMASADA EN AZINDAN ÇALIŞSIN....

19 Mar 2013
30
0
6
Cihazlari tv görüntü sisteminde çözünürlüğü 1080 p 60 hz yapinca ekranda işiklar çakiyor habire youtube hatasi hava durumu koyuyor hata rss koyuyor güncellemiyor ayni cccam satirini başka bir uydu alicisin girşikir şikir açilir next cihaza gelince gazi bitmiş araba gibi her yazilim geldiğinde bütün motor ayarlarini bozar ve orjinal kumandasini almadiğiniz takdirde piyasa olan bütün kumandalarda infoya bas başka birşey çikar sat a bas başka şey biz next i uydu gurubu ile tanidik bence birazcik uydu hususunda yenilenme zamani geldi birazcik arge ekibi sağ markada bir şeyler sol markadan bir şeyler ortadan bir şeyler alip ortaya güzel bir ürün koyma vakti geldi çünkü bizler next i fiyati ne olursa olsun satabiliyoruz... Iilgilenenlere duyrulur

mini

0
Üye
18 Eyl 2012
21
0
1
Free Share bir aralar çalışmıyordu Hd black'te şuan çalışıyor mu?

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
326
166
43
free shaRe desteği var mı devam ediyor mu bende merak ediyorum mesajda arkadaşın belirttiği gibi cccam stabil değil mi ? peki newcam nasıl ?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
1.Mesaja yazılıma uyumlu key2.db dosyası da eklenmiştir.

neosky

0
Üye
20 Ağu 2015
11
0
1
dün uydudan güncelledi bütün kanal listem gitti bir yere kaydetmek lazım

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Cihazlari tv görüntü sisteminde çözünürlüğü 1080 p 60 hz yapinca ekranda işiklar çakiyor habire youtube hatasi hava durumu koyuyor hata rss koyuyor güncellemiyor ayni cccam satirini başka bir uydu alicisin girşikir şikir açilir next cihaza gelince gazi bitmiş araba gibi her yazilim geldiğinde bütün motor ayarlarini bozar ve orjinal kumandasini almadiğiniz takdirde piyasa olan bütün kumandalarda infoya bas başka birşey çikar sat a bas başka şey biz next i uydu gurubu ile tanidik bence birazcik uydu hususunda yenilenme zamani geldi birazcik arge ekibi sağ markada bir şeyler sol markadan bir şeyler ortadan bir şeyler alip ortaya güzel bir ürün koyma vakti geldi çünkü bizler next i fiyati ne olursa olsun satabiliyoruz... Iilgilenenlere duyrulur

Combo kullanıcısıyım ben de.Aynısı bizde de var. Ses kısmaya basıyorum menüye giriyor, aşağı tuşa bastıyor kayıt yapıyor. Bir yerlerden sinyal yansıyor. Alıcı gözünün önüne küçük bir süs kedim var onu koydum yansımayı biraz da olsa kesti ama sorun var tabii. Yine de buna şükür. Demek ki bizim günahımız da buymuş :(

kenanyurt

0
Üye
13 Kas 2012
4
0
1
yazılımı ve key dosyasını yükledikten sonra internete bağlanmadı . zaman aşımı diyor. sadece bendemi bu sorun var..

turkceci

0
Üye
16 Eyl 2015
1
0
1
Üstad İyi günler. İdman tv yi sorunsuz izlerken Aztv de maçlarda şifre giriyor. Ne yaptıysam bir türlü açamadım. İdman tv biss girince açılırken aztv açılmıyor. Ben de key2 yi indirip kurmaya çalıştım ancak dosya yok uyarısı aldım. Bunun üzerine bendeki yazılım eski olduğundan ekte sunduğunuz 02.09.2015 tarihli yazılımı usb ile kurmaya çalışıyorum ancak BIN dosyası uyuşmuyor hatası alıyorum. Ne yapmalıyım? Aztv yi nasıl açabilirim yardım edebilir misiniz?(minix hd black kullanıyorum). Teşekkürler...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Üstad İyi günler. İdman tv yi sorunsuz izlerken Aztv de maçlarda şifre giriyor. Ne yaptıysam bir türlü açamadım. İdman tv biss girince açılırken aztv açılmıyor. Ben de key2 yi indirip kurmaya çalıştım ancak dosya yok uyarısı aldım. Bunun üzerine bendeki yazılım eski olduğundan ekte sunduğunuz 02.09.2015 tarihli yazılımı usb ile kurmaya çalışıyorum ancak BIN dosyası uyuşmuyor hatası alıyorum. Ne yapmalıyım? Aztv yi nasıl açabilirim yardım edebilir misiniz?(minix hd black kullanıyorum). Teşekkürler...

Az Tv kanalını silip tekrar tarama yapınız, isim değişikliği nedeniyle biss aktif olmuyordur, ayrıca cihazınıza uydu üzerinden güncelleme yaparak ta güncelleyebilirsiniz, USB bellek ile güncelleme yapamadıysanız uydu üzerinden güncellemeyi deneyin.

Kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...